Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom meg minél...

Honnan tudhatom meg minél előbb, ha akivel megismerkedek (férfi) legalább "alapszinten" "normális", azaz nem egy kujon és a háttere (baráti, családja) is viszonylag "normális"?

Figyelt kérdés

Ugyanis 39 éves nő vagyok, eddig csak olyan pasikkal hozott össze a balsors:

- volt eltitkolt kapcsolata mellettem;

- nem tudta kellően kimutatni az érzéseit, értem, h. én szeretek kéz a kézben sétálgatni. Első időkben szépen viselkedett velem, de később már nem, itt utóbbi esetben bújt ki a szög a zsákból:-(,

- legutóbb az exem családja lecigányozott, holott nem vagyok az; inkább arról volt szó, h. az exem harmincon túl még infantilis volt, a családja húzta-vonta ahogy kedvük tartotta;

- irtó primitív baráti kört kellett már két pasim esetében is eltűrni, szégyent is hoztak velük a fejemre:-(


2012. jún. 4. 15:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%

Vonzod az ilyeneket,

mint zsák a foltját...

Nálad sem lehet akkor minden gömbölyű!

2012. jún. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon jó kérdés.Sajnos rám is csak a szemét hajt.Mit meg adnék egy normális pasiért.23L
2012. jún. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
I. válaszadónak: szerintem meg inkább sok a korcs pasi és kevés a normális. Velem semmi probléma nincs. :-) Normális a családom és megválogatom a baráti körömet:-)
2012. jún. 4. 15:24
 4/17 anonim ***** válasza:
Kérdező és válaszolók: írnátok egy rövid listát arról, hogy milyen paraméterekkel kell rendelkezzen egy férfinak ahhoz, hogy beleessen a "normális" kategóriába? Külső-belső-anyagi háttér, mindent ideértve.
2012. jún. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Nálunk nem mászik bele senki az én magánéletembe. Nem küldik haza a választottamat azzal, h. nekem be kell NEKIK!!! vásárolni és úgymond így "útban van" :-))) Az exem nővére megtette velem, holott ott a hülye férje meg az autójuk is.

Nem vagyok cigány, ugyanis ezzel vádoltak meg. Igaz, nem vagyok szőke hajú :-)))

Hűséges vagyok, nincs eltitkolt pasim.

2012. jún. 4. 15:28
 6/17 A kérdező kommentje:
Hülye primitív haveri köröm sincs, akik trágár szavakkal beszélnének. Igaznak tartom, hogy madarat tolláról, embert barátjáról.
2012. jún. 4. 15:29
 7/17 anonim ***** válasza:
73%
@(sok a korcs pasi és kevés a normális. Velem semmi probléma nincs) kedves kérdező én nem ismerlek de találtam benned pár hibát és most szeretném veled megosztani : 1 sok korcs pasi szövegtől majdnem hátast dobtam ebből azt szűrtem le hogy egy általánosító bunkó paraszt vagy aki minden férfit lenéz . a velem semmi probléma nincs szövegből azt szűrtem le hogy mindenkiben megtalálod a hibát de magadba nem néznél ne haragudj ha ezzel megbántottalak nem az volt a célom csupán építő jelegű kritika
2012. jún. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Az nem értem, miért baj, ha lecigányoznak? Biztos a szép napbarnított bőrödet és sötét hajadat akarták ezzel dicsérni :)

Egyébként gondolom természetesen, hogy sértésnek szánták, nem is baj, hogy megszabadultál tőlük, mondjuk nem azért mert cigánynak néztek, hanem azért, mert ezt a "jelzőt" sértésként dobálni valóban elég primitív.

Én szőke vagyok, hipóbőrű, de ha a környezetemben cigányoznak akkor mindig azzal jövök, hogy "miért, én is cigány vagyok!" (mondjuk nálam nyilván inkább viccnek veszik XP)

Lehet, hogy simán nem jó helyen keresgélsz, meg túl magasok az elvárásaid. Mondjuk egy buta példát: Te kikötöd, hogy szőke hajú férfival nem vagy hajlandó kapcsolatot létesíteni, ezért mikor szegény szőke közelít, hiába lenne okos, értelmes, kedves pali, te elutasítod, mert nem ment át az első, szemrevételezési szűrőn...

2012. jún. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Szerintem korcs, aki ha lecigányoznak és elutasítanak, nem áll ki mellettem, mert én bizony kiállnék a választottam mellett fordított helyzetben. Ráadásul mert nem vagyok cigány:-))

Az, h. hazaküld az exem nővére azzal, h. bevásárolni kell kocsival az exemnek nekik és én útban vagyok, na ez is mi lenne más, mint korcsosság??? Vendégnek ilyet mondani, hogy menjen haza???? Nem szégyelli magát??? Az exem meg egy szót se szól, mert egy balfék????

És akkor ne legyek már dühös????

Na, akkor is a hülye???

2012. jún. 4. 15:46
 10/17 A kérdező kommentje:

Az ismerőseim már akkor azt mondták nekem, hogy a pasim egy korcs, amikor a nővére hazaküldött, holott nem is a nővéréhez jöttem, hanem az exemhez.

A második dobás a cigányozásom volt. Ekkor már az én ismerőseim haja állt az égnek.

És akkor én vagyok a hülye? Na, álljon már meg a menet!!!

2012. jún. 4. 15:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!