Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ez a férfi?

Normális ez a férfi?

Figyelt kérdés
Halálosan szeret,de szakított.Erre felhív ma,és azt mondja,hogy segítsek neki a szakítás utáni rossz közérzetén úgy,hogy beszéljünk néha telefonon hogy el tudja mondani az érzéseit,de persze nem akar semmit tőlem.Ez vicc,mert én is szarul vagyok!Ha nem akar semmit,mit beszélgessünk?Nem akarok elszakadni tőle,belemehetnék ebbe,de azért nem akarok hogy ő egyre jobban érezze magát.Hogy lehetne okosan csinálni ezt a dolgot?Beszéljek vele telefonon,hátha észhez tér?
2012. márc. 17. 12:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
Ez beteg.Nagyon fel tudnak bosszantani az ilyen emberek.Magyarul rajtad akar átgázolni azért,hogy neki jobb legyen.Ismerős:(
2012. márc. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%
hagyjad már, nincs egy rohadt barátja XD
2012. márc. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nincs olyan akinek elmondhatná a velem kapcsolatos dolgokat,ezt tudom.Na de azt hallgassam,hogy ő mennyire szeret,meg rosszul van,közben meg találkozni nem akar?Ezzel csak még szomorúbb leszek.Írta azt is,hogy legszívesebben nem élne.Ha szeret,akkor mire jó a szenvedés?Főleg hogy ketten szenvedünk?Ekkora hülyeséget még nem láttam!
2012. márc. 17. 13:05
 4/19 anonim ***** válasza:
96%

"normalis ez a ferfi?"

Ez a viselkedes nem jellemzo egy olyan emberre, aki valoban szereti a parjat, szerelmet erezz iranta, hiszen ha szeret akkor figyelmes, torekszik arra, hogy megvedje a tarsat minden kellemetlentol, hiszen ffirol van szo, aki erosebb, tehat a not vedenie kellene, aki a gyengebb nem pl.

TAlan mar csalodott, igy most a sajat erzelmeitol megijedt, mivel fel egy ujabb csalodastol, amit mar megtapasztalt...

2012. márc. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%
Na most te is szereted, hisz nem is te szakítottál meg neked is fáj, de közben megkérdőjelezed, hogy normális-e? Hát annyira az, mint te. Játsszátok le egymás közt ezt, ne keress már itt önigazolást.
2012. márc. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
96%
Én többé nem venném fel a telefont neki. Azután, hogy még zsarol is (nem akar élni), főleg. Szakított, viselje el, ahogy Te is elviseled. Én hasonló szituban voltam egyszer, akkor az első ilyen felvetésnél közöltem a sráccal, hogy sajnálom, de amíg együtt voltunk, addig nyitva állt a lehetőség, hogy megbeszélje velem a problémáit, akkor nem avatott be, hiába könyörögtem, hogy beszéljünk, akkor mostmár sajnos ne is próbálkozzon.
2012. márc. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Ő kevesebbnek hiszi magát nálam,azt mondja,ő nem tud Mercivel idejönni,meg mindent megadni amire szükségem van.Ezerszer megmondtam neki,hogy nem érdekel a pénz,és nem érti meg!Régóta együtt voltunk,soha nem adtam jelét annak hogy ezt gondolja.
2012. márc. 17. 13:14
 8/19 A kérdező kommentje:
13:11 ezek szerint nem érted mire irányul a kérdésem,nem önigazolást jöttem ide keresni...
2012. márc. 17. 13:15
 9/19 anonim ***** válasza:
93%
Súlyos probléma van az értékrendjével és az önértékelésével is. Szerintem örülj neki, hogy szabad vagy, mert neki nem nő, hanem terápia kéne...
2012. márc. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
93%
Ha szereted ne menj bele. Majd így hianyozni fogsz neki és rá fog tudni jönni ha esetleg mégis szeret. nehogy már még ö használjon lelki szemeteskukának
2012. márc. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!