Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire várható el a szülőktő...

Mennyire várható el a szülőktől, hogy segítsenek felnőtt gyermekeiknek (nem csak anyagilag)?

Figyelt kérdés
Az én szüleim mindig mellettem álltak, támogattak.Viszont 7 éve van kapcsolatom,együtt is élünk, a közös dolgainkról valahogy nem igazán vesznek tudomást,főleg apukám.Ő mindig segített a családjának, testvéreinek, de tőlünk még egyszer sem kérdezte meg, hogy eljöjjön-e hozzánk, valamit segíteni,pedig lakásfelújításba kezdtünk és gyermekünk is lesz.Nekem kellemetlen ezt felhozni nekik, de a páromnak is feltűnik, mikor az ő apja nagyon sokat segít.Én kérdezzem, hogy ugyan miért nem foglalkoznak velünk, vagy hagyjam, hogy ez a tüske rányomja a bélyeget a szüleimmel való kapcsolatra?
2012. jún. 4. 20:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Több dologra tudok gondolni:


1.Nem szeretik a párodat és ezzel is tüntetnek,hogy ők nem nézik jó szemmel az életed.

2. Nem mernek,nehogy tolakodjanak.


Amit tennék:


Kinyitnám a szám és kérnék!

2012. jún. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!