Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol ismerkedhet egy jó anyagi...

Hol ismerkedhet egy jó anyagi körülmények közt élő 45 éves férfi?

Figyelt kérdés

Orvos (nődoki) az illető, régen elvált, nem pénzéhes, becsületes, és neten nem hajlandó ismerkedni.

Egy ismerősömről van szó, és segítenék neki amennyiben el is fogadja.


2009. júl. 1. 22:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%
szerintem te vagy a nödoki,és igy probälsz nöt szerezni:),nem rossz,ide sokan irnak be,sok ember megfordul itt éjjel nappal percenként.de a legtöbb itt férjezett,gyereket nevelö anyuka:).vagy aki épp most van tul egy szakitäson,és a pärnät sirja.ezaz oldal tényleg nem a legmegfelelöbb erre sajnos.menjen el szorakozni,csinäljon programokat barätokkal,vagy akör a rendelöben is ismerkedhet.
2009. júl. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

juuuj, a rendelőben egy nőgyógyász??? :-))) hát szerintem ez nem a legjobb ötlet :D

neten én sem vagyok hajlandó ismerkedni...

talán utazzon el valahová csoporttal, hátha lesz szintén egyedülálló nő is.

2009. júl. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem van esélye a fickónak. Az ilyen típus elég kívánatos. Viszont lehet, hogy ragaszkodik szülőktől vagy nagyszülőktől ráragadt beidegzésekhez: Urcán nem ismerkedünk, házassági hírdetésre nem válaszolunk, továbbvit formája ezeknek: Neten nem ismerkedünk. Pedig jók ezek a virtuális klubok, semmivel sem rosszabbak, mintha valóságosak lennének, az különbség, hogy nők és férfiak egyaránt tagok lehetnek. Szóval az illetőnek azt üzenném, hogy ne hordja a nagypapa öltönyét, hanem vegyen fel egy farmernadrágot, színes pólót, és lépjen be valamelyik beszélgető fórumba.
2009. júl. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem én vagyok a nődoki, én egy terhes nő vagyok, és mivel jóban vagyok vele, ezért gondoltam, hogy megkérdezem itt, hátha van valakinek jó ötlete.

A házinyúllal már rég zátonyra futott, páciensel meg ugye nem lehet...

2009. júl. 1. 23:06
 5/14 A kérdező kommentje:
Amúgy szerintem kicsit maradi a pasas, pedig jó fej és jóképű is, de mégis itt tart, hogy szerintem boldogtalan.
2009. júl. 1. 23:08
 6/14 anonim ***** válasza:

A baratnom ferje nogyogyasz! Es tudod hogy ismerkedtek meg? A baratnom elment rendelesre, meg volt fazva, kohogott. A doki, meg kezdo orvos volt es mentozott is a nogyogyaszat mellett, es mint egy haziorvos is rendelt (az elete a munkaja, imad orvos lenni). A baratnomet o vizsgalta meg, megnezte a torkat...stb. Amikor az adatait elkerte, akkor megkerdezte tole a telefonszamat is, teljes komolysaggal.

Este felhivta a baratnomet, es randit kert tole, taliztak...stb. Elvette a baratomet felesegul, 2 gyonyoru gyermekuk van, boldogok egyutt. Csak 2 ev korkulonbseg van koztuk.

Jarjon el szabadidejeben minel tobb helyre a doki, ne otthon es a korhazban uljon csak.

Szinhaz, sport...stb. van penze egy csomo lehetosege van.

De talan ideje nincs eleg az ismerkedeshez?

2009. júl. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Azért lenne ideje szerintem, egy kutyája van, és jól megvannak:-)

De kellene neki valaki, azt mondta is már, és mivel régen munkamániás volt, kimaradt sok mindenből, most meg már szerintem nem is nagyon tudna kivel hova menni, már itt szórakozóhelyekre gondolok.

Az utazás jó ötlet.

2009. júl. 1. 23:31
 8/14 anonim válasza:
0%
szerintem egy nyomorék idióta vagy
2009. júl. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ki ez a h.lye, aki itt előttem sérteget?

Nem könnyű a helyzet. A régimódi "ismerős összehoz minket, mert úgy látja, hogy egymáshoz valók vagyunk" talán segít. Férjem bátyja így nősült meg.

2009. júl. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Esetleg Te is segíthetsz, ha van egyedülálló nőismerősöd és Ő is akarja. Bemutathatod egymásnak őket egy általad szervezett program keretében, ahol tök véletlenül mindketten ott vannak. Ha szereti a képzőművészetet, lehet tárlat nézegetés közben is ismerkedni, ahol esetleg én pont teljesen véletlenül ott lennék:)) De szerintem ha tényleg akar magának társat, illetve nem kamu ez a kérdés, akkor egy felnőtt ember megtalálja a lehetőségét annak. Egyébként miért mumus neki az internet, hiszen pont a más lehetőség hiányában ismerkedni szándékozó emberek részére nagyon jó. Ki kell szűrni a szélhámosokat és szerintem nagyon sok rendes nő is van, mint jómagam is:)
2009. júl. 2. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!