Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol ismerkedhet egy olyan 40...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhet egy olyan 40 éves férfi, aki nem akar szórakozóhelyre járni?

Figyelt kérdés

Az internetes társkereső oldalak eddig nem jöttek be, nem kaptam választ a leveleimre.

Konditerem kilőve, mert nem szeretem a sportot.

Kutyám nincs, nem akarok állatot.

A discóból pedig már kinőttem.

Inkább konzervatív ember vagyok, akinek az érzelmek számítanak. Tehát nem egyéjszakás kalandra keresnék párt, hanem tartós kapcsolatra, olyat, aki hagyja is hogy szeressék és igényli is ezt. És akivel közösen lehet megbeszélni dolgokat. Tehát nem csinos pénzéhes fiatal plázacica kell.


2010. máj. 17. 22:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Könyvtár, munkahely, net és talán az igényesebb "kocsmák".
2010. máj. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
szinte bárhol találsz olyat, de 40 évesen elég gáz h netrandizol....
2010. máj. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
kezdj el sportolni és szerezz be egy kutyát
2010. máj. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
templom, de a sportos pasik sokkal jobban bejönnek a csajoknak ...kezdj futni vagy bringázni (lehetőleg adott sportnak megfelelő, igényes öltözékben) és ismerkedj sport közben
2010. máj. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Konditeremben elég ritka, hogy ismerkedni lehet, már csak azért is, mert a nők által preferált aerob gépek többnyire külön kapnak helyet. Vagyis én eddig ahány konditeremben voltam, ott vagy külön helység vagy külön emelet volt az aerob részleg. Bár nem vagyok egy kondimanó, többnyire a szabadtéri sportokat szeretem.


Amúgy nem ártana megkedvelned a sportot, ha párt keresel és komolyan gondolod. Függetlenül attól, hogy mennyire adsz a külsőségekre. :)

2010. máj. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Bárhol!

Tudod, mennyi egyedülálló harmincas nő van? (én is).

Hogy várom, hogy valaki megszólítson a villamoson, a kávéházban, az utcán, akárhol.

2010. máj. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Sajnos a sporttal kapcsolatban az a helyzet, hogy egészségügyi okokból sem sportolhatok. Kutyát nem szeretnék, mert emberi társra van szükségem.


Köszönöm az utolsó válaszolónak is, de honnan tudhatom, hogy kit lehet leszólítani, és kit nem, mert nem akarok bunkó lenni. Sajnos én inkább az a visszahúzódóbb típus vagyok, akiknek a belső dolgok, az érzelmek számítanak, nem pedig a macsós, vagánykodó dolgok. De szívesen megkeresek bárkit privátban, ha kepok rá jelzést, hogy megtehetem.

2010. máj. 18. 09:15
 8/12 anonim ***** válasza:

Én egy negyvenéves nő vagyok. A "szépséghibám" annyi, hogy van két gyerkőcöm :)

Mivel én sem egyéjszakás kalandra vágynék, előtérbe helyezném a komolyabb kapcsolat reményében ismerkedőket. Ismerkednék boltban, buszon, kávézóben, utcán, futás közben, bringázás alkalmával..szóval ezer helyen megtörténhet. Nekem pl. olyan a munkám, hogy sokat járok idegen cégekhez tanácsot osztogatni, főleg tömegközlekedéssel utazok, elég sok ismeretséget kötöttem már így. Néha elég egy kedves mosoly is, és már elindulhat valami.

Így nem lehet egyébként tanácsot adni, hogy hol ismerkedj, mert nem ismerjük a munkádat, nem ismerjük azt, hogy mennyire vagy konzervatív, mi fér neked bele az ismerkedésbe, mennyire vagy kezdeményező, stb.

2010. máj. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Pl. itt is ismerkedhetsz :)
2010. máj. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem fürdőkben nagyon jól lehet ismerkedni, ilyen gyógyfürdőkre gondolok, ott sok 40 körüli ember van és ha min mindig ugyanabban az időben mész, megismered a társaságot.
2010. máj. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!