Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha eddig a párom tartott el,...

Ha eddig a párom tartott el, de most szakítunk, akkor mit kezdjek a sok tőle kapott holmival?

Figyelt kérdés

Kérlek a lenéző hozzászólásokat tartsátok meg magatoknak, hosszú sztori, miért ő tart el.


Együtt is élünk, sok holmimat ő vette nekem, többek között a laptopomat is.


Szívem szerint visszaadnék neki mindent, de van, amit nem tudok nélkülözni, mint pl. a laptopom, mert a régi (amit még én vettem) elromlott.


Ilyenkor mi a helyes/illendő/szokásos?


Békés szakítás...


2012. jún. 4. 22:19
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
84%

ezt beszéljétek meg.

ha jófej akkor hagyja a cuccaidat megtartani.

ellenkező esetben összetöri őket, ahogy az exem tette...

2012. jún. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
67%
Nem tudom mi az illendő meg a szokásos, és nem is szokott érdekelni. Ha nem zavar, nem fájdalmas rájuk nézni, tartsd meg. Én megtartanám.
2012. jún. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
76%
Ajándékot nem illik vissza kérni v adni.
2012. jún. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
75%
kérdezd meg tőle hogy szeretné e ha visszaadnád neki vagy megtarthatod e
2012. jún. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
66%
Ne adj vissza semmit, amíg külön nem kéri.
2012. jún. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
76%

én egyszer kaptam egy elég drága epilátort.. hát nem visszakérte a barom? nemtudom azota mit csinál vele.. talán az uj csaja használja? az elég érdekes szitu..


szia drágám, itt az exem epilátora.. lehet van benne 1-2 szorzál, majd kijon!, vagy mi?


nem illik visszakérni semmit.


nyilván egy audi 4es esetében nem igy lenne

2012. jún. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
71%
Hát én nyakláncal jártam úgy h 1 hete jártunk (ez ex és egy nagy paraszt) és kaptam. Húúú de aranyos meg minden. Haveri társaságban meglátják és közlik h ezen meg ezen a barátnőjén is volt. Persze szarul esett de attól hordtam. Viszont én már nem adtam neki vissza. Nem is hordom. El kéne már adni
2012. jún. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
66%
Nem adnék vissza semmit.Tőlem az utolsó vissza akarta kérni,amit karácsonyra adott.Ez szemét húzás volt.Illetve vett egy szexuális segédeszközt,azt is elvitte,nehogy mással tudjam használni :)Utálom az ilyen embereket.Semmit nem tudnék visszakérni ha egyszer odaadtam valakinek.
2012. jún. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
79%
8. Szexuális segédeszköz. Beszarok. Azzal mit csinál?? Kiteszi az ablakba?? V használja a következővel?? Na az gusztustalan
2012. jún. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
62%
9-es:gondolom használja a következővel,ezt undorítónak tartom.
2012. jún. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!