Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek? (Kérdésed túl...

Mit tehetek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Exem megfenyegetett. Bejöttek a bérházba haverjával, anya nyitott ajtót én tökre meglepődtem mert tetszik nekem... azt hittem azért jött hogy járjunk.. felvitt a 6-7 emelet közé és előugrott exem és megfenyegetett.. hogy töröljem le facebookról az összes közös ismerősünket, hogy ne akarjak kapcsolatba kerülni az új barátnőjével meg felejtsem el őket mert feljelent zaklatásért.. azt mondta ha nem teljesítem amit kér, fél óra múlva a rendőrséggel tér vissza.. és porig is alázott.. elvileg ha feljelentenek akkor a bíróságon ők nyernek mert a span keresztanyja bíró meg exemnek rokona az alezredes... barátnőm azt mondta megelőzhetem őket, kérjek egy távolságtartási végzést.. nem tudom mit tehetnék.. beszéltem házmesterrel is nem tudja megakadályozni hogy akárki bejöjjön a házba ő lenne az első.. megfenyegettek a saját otthonomban de tanú nincs rá sajnos..

18/L


2012. jún. 5. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Elég érdekes lenne ha bevinnének azért mert te nem törlöd az ismerőseidet faceről. :-) Ne aggódj, nem tud mit csinálni, lehet az ismerősének az ismerőse a Mona Lisa is... Nincs olyan törvény amiért téged elővennének ezek miatt. Hacsak valóban nem zaklatod...
2012. jún. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én csak egy másik profilon bejelöltem facen mert azt hittem beszélhetünk nyugisan.. meg a barátnőjét... mert vele barátkozni akartam így többször próbálkoztam...
2012. jún. 5. 17:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugyan már el ne hidd, hogy ezzel foglalkozik a rendőrség, hogy ki és mikor törli a közös ismerősöket a facebook-ról? Azt azonban, ha zaklatod őket, büntethetik, de te nem csinálsz ilyet ugye?
2012. jún. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezért valóban nem jelenthetnek fel (max hülyének nézik őt), viszont miit akarsz még vele barátkozni? Ezek után meg remélem tényleg nem akarsz. Viszont a barátnője részéről nekem is furcsa lenne, ha vele is barátkozni akarsz.
2012. jún. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A exed viselkedése sem normális,de téged sem igazán értelek.

Ha már nem jártok,akkor mi a francnak jelölgeted be az exed nőjét,és miért akarsz vele kapcsolatban lenni?? Hagyd őket békén.

Töröld ki őket,és nem kell foglalkozni velük.

Ha az ex ezért elmegy és fenyeget téged,és zaklatással vádol,azért ott lehet is valami-

ismered a mondást ugye??

" Nem zörög a haraszt, ha a szél nem fújja"

2012. jún. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az jön le a szituációból, hogy TE ZAKLATOD az exed, és ő pedig csak egy felhúzott tini módjára keménykedik, mivel rendesen felhúztad a hülyeségeiddel.

Mi az, hogy "barátkozni" akarsz az új barátnőjével? Annyi lánnyal lehet barátkozni, de téged mégis az exed nője érdekel. Ráadásul, gondolom, hogy a közös barátok törlését is azért kérte, mert sározod őt a barátai előtt. Rendkívül gyerekes vagy!


Ha pedig "távolságtartási végzést" fogsz kérni, szembe fognak röhögni, mert távoltartási végzésnek hívják. És megsúgom, hogy ezt általában akkor szoktak kiadni, ha már "vér folyik". Itt is láthatsz sok kérdést, hogy az ex kést szegez valaki torkának, megfenyegeti, hogy rágyújtja a házát, pár pofont is lekever, és még ezekkel se tesz semmit a hatóság.

Az exed ellen pedig semmit se fognak tenni, mivel csak jogi lépések megtételével fenyeget, ráadásul (láthatólag) alapos okkal.

2012. jún. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tényleg elég cenzúrázott a sztorid.Csak arra van kihegyezve,hogy téged bántottak,de az okok,vagyis a te sarad nem.Miért kell másik profiloldalon bejelölni őt és a barátnőjét,irogatni.Miért?Fogadd el,hogy vége,felejtsd el őket és a közös ismerőseiteket is hagyd ki a bulidból.Ha nem csinálsz semmi rosszat,nem leszel többet felkenve a lépcsőházatok falára.
2012. jún. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!