Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A megcsalás megalázóbb feleség...

A megcsalás megalázóbb feleségként elszenvedve, mint barátnőként?

Figyelt kérdés
2012. jún. 5. 22:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Mindenhogy az.
2012. jún. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőként repülne azonnal, feleségként viszont kicsit megvan fogva az ember, szóval egyben megalázóbb is a helyzet!
2012. jún. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét esetben megalázó de feleségként valóban jobban meggondolja az ember a szakítást így több a vívódás és megaláztatás.
2012. jún. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%

Méghogy a nő érezze magát megalázva?


Egyébként szerintem is igen..

2012. jún. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
29%
Ne agyalj ilyeneken, lepj tovabb.
2012. jún. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%
Megcsalt férjként is ugyanolyan megalázó lehet mint egy megcsalt feleség számára (mielőtt mindenki azt hinné hogy csak a nőknek lehet sz@r).
2012. jún. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%
Ha engem most megcsalna a barátom, bizony repülne... Viszont, ha a felesége lennék, netán lenne gyerekünk is, 3-szor is meggondolnám, hogy mihez kezdjek! Valószínűleg nem rúgnám ki az első alkalommal, így szerintem megalázóbb lenne. 24N
2012. jún. 6. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%
mindenhogy iszonyú megalázó, de feleségként talán jobban, hisz a barátnőnek nem esküdött örök hűséget a férfi, a feleségének viszont igen
2012. jún. 6. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%
Egyetértek az előttem szólókkal. Bár én a kedvesemmel már azelőtt is egy életre terveztem, mielőtt kimondtam az igent, és biztos vagyok benne, hogy akkor sem lett volna könnyű döntés csak úgy kidobni. De a felesége vagyok, ami azt jelenti, hogy megígértem neki, hogy hűséges és jó társa leszek egy életen át. Ha én ehhez az ígérethez a tőlem telhető legnagyobb mértékben tartom magam, akkor ugyanezt tőle is elvárom. Akár nő, akár férfi a megcsalt fél, szerintem nem az a megalázó, hogy a társa valaki mással volt, hanem hogy megszegett egy olyan ígéretet, amit ő maga nem. Remélem, sosem kerülök ilyen helyzetbe.
2012. jún. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"a barátnőnek nem esküdött örök hűséget a férfi, a feleségének viszont igen"


bocs, de nálam már a "járjunk együtt, jó?"-ban is benne van a hűség ígérete, akkor is, ha ezt nem jelentette be az anyakönyvvezető meg az egész rokonság előtt... ha valaki nyitott kapcsolatot akar, azt is lehet, ha előre tisztázzák, de a mi kultúránkban az alapértelmezett az, hogy ha párod van, akkor hűséges vagy.

2012. jún. 7. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!