Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Nők! Melyiket néznéd...

Lányok/Nők! Melyiket néznéd el egy férfinak?

Figyelt kérdés

- Láncdohányos, napi 3 doboz az adagja. Nincs senkire sem tekintettel, ha úgy tartja kedve, akkor telefüstöli a hálószobát is. És az ágyban is rágyújt.

- Alkoholista. Minden hétvégén mattrészegre issza magát, és ha szólsz érte, csak annyit mond, hogy ő ledolgozta az egész hetet, ennyi jár neki.

- Minden második szava valami káromkodás.

- Hazudik a családi állapotát illetően. Azt mondja független, miközben nős.

- Megcsal. Mikor már veled jár, gyereket csinál az exbarátnőjének.

- Megbízhatatlan. Nem szól, ha közbe jön valami a megbeszélt program időpontjában. De azt elvárja, hogy te otthon ülj, és várd, hátha tud rád szakítani egy fél órát. Ha nem, akkor vedd úgy, hogy nem ért rá. Ha pedig szóvá mered tenni, te vagy a hisztis liba.

- Eltérő értelmi szint. Ez abban nyilvánul meg, hogy nem tud helyesen írni, és folyékonyan olvasni.

- Eltérő szex iránti igény. Csak kéthavonta tudod rávenni valamire, akkor is olyan megjegyzések kíséretében, hogy ha már annyira akarod, akkor csináljuk.

- A második randin kölcsön kér félmillió forintot, mondván, most már együtt vagytok, a tartozása is közös.

- Azt akarja, hogy hagyd ott a munkahelyed, mert nem akarja, hogy te többre vidd, mint ő.


Nos, melyiket tudnátok tolerálni?



2012. máj. 29. 10:38
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
97%
Egyiket sem. Ez nem ember, és az állatnál is rosszabb.
2012. máj. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
100%

Egyiket sem ezek közül.

Az eltérő szex iránti igényt addig tudnám elfogadni max., hogy ő hetente csak egy-kétszer akarja, én meg többször. Akkor még megoldható lenne (persze csak ha hajlandó kielégíteni olyankor is, mikor ő nem kívánja annyira, és nem hagy szenvedni).

2012. máj. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 klopusz ***** válasza:
100%

Szia!


Csatlakozom az első véleményhez! Az ilyen pasi éljen egyedül, csináljon amit akar, de minél távolabb tőlem!

2012. máj. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
91%

Természetes az eltérő értelmi szintet el bírnám viselni a többihez képest(olvasási-írási nehézség)! Gondolom neked is ezzel van problémád. Ez nem nagy ügy.

Ha ehhez hozzávesszük, hogy jó ember, aránylag jól is néz ki (átlag férfi), és intelligens, gyakorlatias és nagyon szeret, akkor nekem simán lehet tökéletes férfi.


A többi rossz tulajdonság már önmagában is túl durva. Gondolom ezt is akartad elérni.

30N

2012. máj. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
100%

talán a káromkodás az, amit még el lehet viselni, és le lehet róla szoktatni.

ha ez mind téged jellemez, akkor ásd el magad :D

ha a pasid ilyen, akkor hagyd ott, az ilyen nem ember, akinek ennyi rossz tulajodnsága van.

2012. máj. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 A kérdező kommentje:

Onnan jött a kérdés, hogy a környezetünk szerint túl válogatósak vagyunk, azért nincs férfi az életünkben. Erre a barátnőmmel összeírtuk, hogy milyen okok miatt dobtuk eddig a férfiakat. Ezek jöttek ki.

Ezek után kíváncsiak voltunk arra, hogy tényleg mi vagyunk válogatósak? De a válaszokból az derül ki, hogy nem. Szóval talán nem vagyunk annyira rosszak.

2012. máj. 29. 10:51
 7/57 A kérdező kommentje:
Olyan férfit még nem találtunk akire minden egymagában ráillett volna. Remélem olyan nincs is. :) De pl. nekem jutott az, aki miközben velem járt, még felcsinálta az exét. Nekem ez önmagában is elég ok volt a szakításra.
2012. máj. 29. 10:53
 8/57 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez válogatósságra vall, akkor vállaljátok büszkén :D :D

Mondjuk az eltérő értelmi szintet másodjára fedeztem csak fel, előbb valamiért ez kimaradt.

Erről nem tudom száz százalékosan eldönteni, mennyire zavarna. Ha amúgy értelmes, intelligens, van véleménye mindenről, akkor talán nem zavarna annyira.

2012. máj. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
14%

Egymást kihagytátok az összeírásból, de ha már így összejöttetek, szerintem legyetek leszbik, mert a képlet szerint eddig minden pasit galyravágtatok magatok körül...


Nyilván nem ilyenek voltak amikor összejöttetek velük, vagy akkor mi a fsznak jöttetek velük össze.


egy pasi.

2012. máj. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 A kérdező kommentje:

Kösz a jótanácsot. És igen ilyenek voltak, amikor összejöttünk velük akkor is, ezért nem tartottak a kapcsolatok csak max egy hónapig.


De azért nem leszünk leszbik, mert te azt akarod. :DDDD

2012. máj. 29. 10:58
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!