Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti igent mondanátok?

Ti igent mondanátok?

Figyelt kérdés
Megkértek. Nem álmaim pasija, de kedves és megbízható. Nem vagyok szerelmes belé, de kedvelem. Jól menő vállalkozó, én pedagógus. Anyagi gondjaim többé nem lesznek és még meg is becsül. Nem vagyok mai csirke, de vén kotlós sem.

2012. jún. 6. 18:48
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Szerintem megbánnád.
2012. jún. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
86%

Már önmagában undorító, hogy feltetted a kérdést..

Nem. Olyat érdemel, aki őt szereti és nem a pénzét.

2012. jún. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
90%
Hosszútávon nem lennél boldog ebben a kapcsolatban, ne a pénze miatt akarj vele lenni...
2012. jún. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
34%
Igent mondanék! A mai világban pénzből élünk és szerintem a szerelem később is kialakulhat ha jól el vagy vele. :)
2012. jún. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 A kérdező kommentje:
Nem a pénze miatt. Az elején írtam, hogy kedves, megbízható. Ha körbe nézek, egy szerelem miatt kötött házasság sem működik. Én tisztelem, becsülöm. Ez is fontos, nem?
2012. jún. 6. 18:56
 6/62 anonim ***** válasza:
90%
És ha fél év mulva összeakadsz a nagyŐ-vel?
2012. jún. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
91%

Fontos, a tisztelet, a becsület is.

De olyan lesz az életed mint a fűszer nélküli étel. Jó jó, de nem az igazi. :/

Előbb utóbb érezni fogod a hiányt, netalántán pont a szerelemért hagysz el mindent.

2012. jún. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
89%
És ha szerelmes leszel valakibe?
2012. jún. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
91%
A tisztelet, becsület nagyon szép dolog, de egy házassághoz hosszú távon nem elég. Ez max. barátság. Így akarsz leélni egy életet jóban-rosszban, egészségben betegségben, szülsz neki gyerek(ek)et? Vagy úgy tervezed, pár évig ellébecolsz vele, amíg szerelmes nem leszel valaki másba, aztán majd viszed a pénze egy részét? Ha nem lenne pénze, elgondolkodnál azon, hogy igent mondj -e?
2012. jún. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
90%
Ha odaállsz elé, mindezt elmondod neki és még mindig el akar venni, akkor igen, menj hozzá.
2012. jún. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!