Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is igent mondtatok volna?...

Ti is igent mondtatok volna? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

23 éves nő vagyok és a párom (28) most kérte meg a kezem. Eddig minden teljesen OK. De! Nemrég eléggé összevesztünk és nem nagyon törődtünk egymással (kb. 2-3 napig). Én tanultam (egyetemre járok) Ő meg szórakozott. Szomorú voltam és ezért elindultam megkeresni, hogy bocsánatot kérjek Tőle (a vita miattam volt). Elmentem a kedvenc szórakozóhelyeinkre míg az egyikben meg is találtam a párom. Egy csajjal táncolt és tánc közben fogdosta a csaj mellét. Odamentem hozzá és elkezdtem vele ordítozni, hogy mit képzel magáról, mit gondol a mi kapcsolatunkról (nem, eddig még nem szakítottunk és én imádtam/imádom Őt). Megmondtam neki, hogy ennek itt és most vége, költözöm (igaz még nem akartam teljesen elköltözni mert úgyis elutaztam). Elutaztam. És Ő nagyon hiányzott. Mindene hiányzott, ahogy beszél, ahogy néz, az illata, a mosolya... És rájöttem, hogy hatalmas hibát követtem el! SZERETEM! De azt hittem már mindegy. Hazautaztam és mentem kipakolni a lakásból. Ő ott állt a ház előtt egy rózsával a kezében. Odajött hozzám és valami olyasmit mondott, hogy szeret engem és élete legnagyobb hibáját követte el aznap este azzal a lánnyal, bocsánatot kért, megígérte, hogy soha de soha nem fog megcsalni... És megkérte a kezem!!! Én igent mondtam mert szeretem. Nem merül fel bennem, hogy ez a megcsalás még egyszer előfordulhatna. Bízok benne. Az esküvőt 2013 júniusába tervezzük.

Ti is igent mondtatok volna? Véleményetek?


2012. márc. 18. 20:27
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
96%
Nem. Lehet, hogy adok még esélyt, de nem mondtam volna igent. Sőt, nagyon messze került volna az igentől.
2012. márc. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
95%
Én biztosan nem! Ha már 2-3 napig sem tudja visszafogni magát, akkor később sem számíthatsz semmi jóra... De ne legyen igazam és sok boldogságot neked :D
2012. márc. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
92%

Hát nem tudom, ennyiből még nem tudom megítélni. Ez a dolog azzal a lánnyal, egyedi eset-e? Vagy ezentúl számítsak rá, ha összeveszünk, más lánnyal látom?

Ha csak azt veszem alapul, amit leírtál, én várnék a házassággal, de az eljegyzéssel is. Nem megoldás a vita után beleugrani valamibe. Így olyan, mintha csak bűntudatból jegyzett volna el...

2012. márc. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
86%
megijedt, hogy elhagyod, ezért kérte meg a kezed. REmélem, vett valami szép gyűrűt. 2013 nyara még messze van, bármi történhet. Azért figyelj oda, sok boldogságot!
2012. márc. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Ha valami olyat tesz akkor egyszerűen elhagyom de én tényleg bízok benne! Utolsó: Remélem meglesz :)

(most olyan boldogok vagyunk!!!!) :) :)

2012. márc. 18. 20:36
 6/40 anonim ***** válasza:
100%
Kapott volna még egy esélyt, de ne nem mondtam volna igent azonnal.
2012. márc. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
Úgy látszik kicsit felelőtlen vagyok!! :D
2012. márc. 18. 20:37
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
Én se mondtam volna egyből igent.Hagytam volna még szenvedni kicsit ezek után..
2012. márc. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%

Ha igent is mondtam volna, azért nem kezdeném el rögtön tervezgetni az esküvőt. Azért ez nem tűnik egy olyan jellegű veszekedésnek, ami miatt fel kéne adni egy jól működő kapcsolatot, de olyannak sem, ami arra utalna, hogy minden klappol. Én azt mondom, hogy mondjuk adj neki egy fél évet. Ha ezalatt minden rendben, akkor kezdjetek el komolyabban szervezkedni, illetve én addig be sem jelenteném otthon sem, de ez már más téma.

A lényeg, hogy ezt rágjátok át, beszéljétek meg, ne söpörjétek a szőnyeg alá!!! Beszéljétek meg azt is, hogy te békülni és bocsánatot kérni mentél arra a helyre, sajnálod ami történt és azt is, hogy neki miért volt "szüksége" másra, miért tapizott mást. Ha ezeket megtudjátok beszélni és túl tudtok lendülni rajta, akkor kezdjetek tiszta lappal és ha minden rendben, akkor jöhet a szervezkedés.

2012. márc. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én se mondtam volna igent... Sőt, mentem volna tovább... Ez vagyok én, sajnos volt már rossz tapasztalatom, ne jó végekkel..

De nagyon remélem, hogy ezek után tényleg csak téged fog szeretni és nem lesz semmi komoly baj!

2012. márc. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!