Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is észrevette? Nem rég...

Más is észrevette? Nem rég összeismerkedtem 1 egyetemista fiúval. Elhívott randira én igent mondtam

Figyelt kérdés
De annyira unalmas volt egyszerűen már vártam hogy mikor lesz már vége... Olyan szavakat használt.. azt sem tudtam hogy mit jelentenek, pedig sokat olvasok bő a szókincsem.. Én akkor elkezdtem egy picit viccelődni hülyéskedni, ő meg vágta a fa pofákat, egyszerűen nem tudott részt venni.. azt hittem hogy legalább érti a poénokat.. Másnak is volt ilyen tapasztalata? Köszönöm a válaszokat.
2010. aug. 5. 19:37
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
össze ismerkedtem*
2010. aug. 5. 19:40
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Kifogtál egy humortalan, kockafejű pasit. Azért végzetes következtetéseket ne vonj le, nem minden egyetemista ilyen.
2010. aug. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Eredetileg írtad jól, egybe kell írni. ;)
2010. aug. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen akkor jó, nem voltam benne biztos:)
2010. aug. 5. 19:43
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Szerinrem ő a lépcső tetején volt, te meg a legalsón. Így nem is érthettétek egymást.
2010. aug. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Most lehet meglepő lesz amit írok, de nekem a volt barátom egyetemista volt, és teljesen máshogy láttam a dolgokat.


Amikor találkozgattunk akkor ő is használt, hogy mondjam.. mások számára ismeretlen szavakat. Az az igazság, hogy nekem is bő a szókincsem ilyen értelemben, ismerek sok szakszót, és ezáltal megértettük egymást.


Pont az ellenkezőjét tapasztaltam egyébként, mivel van egy pár egyetemista ismerősöm, és velük sokkal jobban kijövök 1-1 találkozáskor, mint egy korombeli, középiskolással fiatallal.


Lehetséges, hogy akivel te találkoztál, ő hozzád képest sokkal komolyabb felfogású férfi volt, és amint írtad fa pofát vágott a vicceiden, ergo humortalan.


Ne foglalkozz vele, hidd el, az egyetemista srácok(de nem csak ők) többsége rendes, és normális.

:))


17-L

2010. aug. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem párom egyetemen végzett, jó humorú, kedves, értelmes pasi, de tud emberi nyelven is. (informatikus) :D

4 és fél éve boldogít :)

2010. aug. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát azért a Politikát nem kellett volna szóba hoznia mert mind2-en más nézetet vallunk ő balos és jobb oldali vagyok és volt egy kis összetűzés is..
2010. aug. 5. 19:47
 9/12 anonim ***** válasza:
56%
Biztos valami nyomi volt, akit a suliban is mindenki utál. Még jó, hogy nem jöttél össze vele :)
2010. aug. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
xD nekem is volt egy ilyen találkozásom, kb. 2 hónapja. mondjuk neki még csak most lesz majd az első éve az egyetemen. de az a másfél óra nekünk se ment vmi gördülékenyen, de azért én jól éreztem magam :)
2010. aug. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!