Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Illik vagy nem illik?

Illik vagy nem illik?

Figyelt kérdés
Hamarosan bemutat a barátom a szüleinek . Természetesen jó benyomást szeretnék tenni. Viszont nem tudom , hogy ilyenkor illik-e valami kis apróságot vinni a szülőknek (például bort vagy bonbont )?! 18/L
2012. jún. 7. 08:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Én vittem (diabetikus csokit egyiknek, másiknak egy szépen csomagolt aszalt gyümis tálkát).
2012. jún. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elsőre nem is muszáj...eléggé zavarban leszel anélkül is, majd ha másodjára mész, vagy ebédre hívnak akkor sütit, egy palack bort...
2012. jún. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én egy hétvégére voltam hivatalos, akkor vittem egy ü. bort és egy doboz bonbont! Ha csak egy pár órás "bemutatásról" lett volna szó, tuti nem vittem volna semmit, mert nekem az olyan "túlbájolgós" dolog. Főleg hogy nem is ismerem még őket!
2012. jún. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy pici, de tényleg apró cserepes virágot.

Az olyan apró, mégis egyedi, és maradandó.

2012. jún. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Vihetsz, de nem feltétlen szükséges. Attól is függ, milyen típusú a család, ha konzervatívabb, akkor jó, ha viszel, ha lazák, akkor nem feltétlen kell.


De egy apró cserepes virággal melléfogni nem tudsz. :)

2012. jún. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mivel a párom és én nem lakunk együtt, ezért nekünk nem pár órás dologról volt szó, hanem egy hétvégéről. Én akkor nagyobb doboz sütit vittem nekik. Örültek. :) Bár kissé zavarban voltunk mindannyian..kivéve a páromat.
2012. jún. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Sokat segítettetek :)
2012. jún. 12. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!