Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit illik adni 25. házassági...

Mit illik adni 25. házassági évfordulóra?

Figyelt kérdés
szüleimnek lesz nyáron. és hát nincs túl sok pénzem :S
2012. máj. 28. 22:29
 1/2 anonim ***** válasza:
67%
Neked semmit, mert ez nem a te ünneped, hanem az övék. Ők ajándékozzák meg egymást. De leginkább apukád anyukádat, pl. virággal.
2012. máj. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
56%

Mi a tesóimmal szerveztünk nekik egy vacsorát, tortával, zenével meg kb az összes rokonnal és közelebbi baráttal. Nekünk sem volt sok pénzünk, de a rokonok-ismerősök ugyanúgy hozzátettek. Meglepetés volt, és a szüleink nagyon örültek. Közösen adtunk ajándékot nekik, egy fotóalbumot, amibe mindenféle fotókat tettünk a megismerkedésüktől kezdve. Voltak benne családi, baráti képek, tehát tényleg mindenféle fotót tettünk bele, amiket itthon szedtünk össze meg a többiektől kértünk.

25. házassági évfordulója elég ritkán van az embernek, szóval én nem intézném el egy szál virággal, és az sem igaz, hogy ők ajándékozzák meg egymást, mert persze, biztos megajándékozzák egymást, de a 25. az különlegesebb az előtte lévőknél.

Nem tudom, mennyi idős vagy, de ha pl. suliba jársz, nyárig még vállalhatsz diákmunkát, és tehetsz félre valamennyi pénzt. Én mindenképp szerveznék valami kis meglepetést, akár csak egy kisebb családi vacsorát vagy ebédet, mondjuk főzhetsz te vagy készíthetsz valamit nekik, nem kell feltétlenül hogy drága legyen az ajándék, csak róluk szóljon az a nap/este/esemény. Akár annyi is lehet, hogy mondjuk előhívatsz egy fotót, amin ők vannak ketten, veszel egy szép keretet és beleteszed, és írsz hozzá valamit. Vagy mondjuk szerveztek egy családi programot aznapra.

De mindegy, mit adsz, már annak örülni fognak, hogy eszedbe jutott.

2012. máj. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!