Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülésznő egyben anya? Nehéz...

Szülésznő egyben anya? Nehéz lehet kivitelezni?

Figyelt kérdés
Világ életemben ezt a szakmát akartam, és bele se gondoltam az árnyoldalaiba... Arra gondolok, hogy 3 műszakban dolgoznak, és nem tudom, hogy hozzá tudnék-e szokni. Több gyereket is szeretnék, pénz nem gond, sok munkától nem félek, de attól igen, hogy nem jut időm a gyerekeimre, vagy hogy az éjszakázások miatt tiszta kóma lennék. Az a baj, hogy amíg ezt ki nem próbálom, nem tudhatom. Ha valakinek vannak ilyen tapasztalatai, azt szívesen fogadom!:) Nem feltétlen a szülésznőre gondolok, csak éjszakázó anyákra.
2012. jún. 7. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Hát manapság ugye sokan dolgoznak 3 vagy 4 műszakban, családanyák is. Meg lehet oldani és meg is kell. Volt, aki kisgyerek mellett 12 órázott, meg a férje is. Külön műszakban voltak, ha épp úgy jött ki a lépés, más volt a gyerekkel, nagyszülő pl.
2012. jún. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Anyum ápolónő, 12 órában dolgozik 2 műszakban. Apa vitt munka előtt oviba, gondolhatod fél 8kor már ott voltunk. Aztán haza tesóm vitt. Általánosba már egyedül jártam,de szempont hogy kis faluban laktunk,Pesten a 10 éves gyereket se merném egyedül menni. (Nincs gyerekem,ez csak felvetés volt )


22/N

2012. jún. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én is dolgoztam 12 órában .egyedül neveltem a gyerekem akkoriban.Ha éjszakás voltam bátyáméknál aludt.Ha két éjszakát vittem 3-4 napig nem láttam az óvodás gyerekem már sírva könyörgött hogy ne menjek éjszakára de muszáj volt.Minden tiszteletem az így dolgozóknak,de én váltottam még született 2 gyerekem és ez nem gyerekbarát munkahely még akkor sem ha atom biztos a háttered.
2012. jún. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!