Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan békítsem ki őket? SÜRGŐS

Hogyan békítsem ki őket? SÜRGŐS

Figyelt kérdés

Anya és Apa mostanában egyere többet veszekednek kis dolgokon és már eléggérossz hallgatni...Mit tegyek?

14/l



2012. jún. 7. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Én ilyenkor megmondom nekik, hogy k.rva jó itthon lenni, majd fogom magam és bevonulok a szobámba jól becsapva magam mögött az ajtót. Ez észhez téríti őket, próbáld meg te is. Meg azt is mondhatod, hogy ennyire nem bírják egymást, el is válhatnának, akkor legalább nem kéne az állandó veszekedésüket hallgatnod, mert ugyanis az nem túl felemelő.
2012. jún. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Amikor 14 voltam én felnyomtam a fülest és nyomtam valami játékot a gépen. Most 25 vagyok, elvannak :D
2012. jún. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%

Készits - tudásodhoz mérten - egy a megszokottnál elegánsabb vacsorát kifejezetten kettejüknek.

Semmi egetverőre ne gondolj, olyat amit el tudsz késziteni, legyen a teriték elegánsabb mint a hétköznapi és csak két főre. Lehet virág, lehet gyertya, ami épp van kéznél.

Csak két szék kerüljön az asztalhoz, neked ott semmi dolgod nem lesz, mond meg nekik ragaszkodsz hozzá hogy párban fogyasszák el a vacsorát, te addig félrevonulsz, ha nincs olyan későn akkor addig barátnőhőz is átmész.


Ha a 14 éves lányuk által küldött jelzésre nem kapnak a fejükhöz akkor semmire.

2012. jún. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Aztán a tányércsapkodást romantikus gyertyafényben folytathatják.
2012. jún. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sok jo választ olvastam. én elmondanám nekik, hogy szeretnék velük beszélgetni egy fontos témárol és ha szeretnek mondjanak egy időpontot amikor hármasban leülhettek és higgadt mindegyik fél.nos ekkor elmondanám nekik félelmeimet roluk, és kifejteném, hogy szeretem öket és nem szeretném ha összevesznének mert nincs jó hatással a viselkedésük rám.ha szeretnek téged akkor kitüzik célul, hogy változtatnak miattad. ha nem változtatnak akkor szégyelljék magukat.és én meggszakitanám velük egy idöre a kommunikácios vonalat mivel nem mutatnak jó példát neked. ezt is elmondhatod nekik, hogy neked szeretnéd ha ök lennének a jó példa az életre amiből tanulhatsz a felnött korodra.!!!!!!!!
2012. jún. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!