Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj az, ha egy nőnek...

Miért baj az, ha egy nőnek fontos, hogy a párjának legyen némi egzisztenciája?

Figyelt kérdés

Én úgy vagyok vele, hogy sokat dolgozom, félreteszek, megpróbálok a saját erőmből jó életet kialakítani és szeretném, ha a jövendőbeli társam is ilyen lenne. Nem szeretem azokat a férfiakat, akik nem akarnak dolgozni, vagy alkalmi munkákból élnek. Miért baj, ha egy nő így gondolkodik és nem akar eltartani senkit? Egyszer a legjobb barátnőmmel beszélgettünk erről és szerinte az tök mindegy, hogy a pasi milyen körülmények közt él és mennyire talpraesett, a lényeg a szeretet.

De számomra hosszútávon mindig is az volt a fontos, hogy a partnerem is gondoljon a karrierjére és mindketten megálljunk a saját lábunkon, de együtt küzdjünk a szebb életért és majd később a családalapításhoz teremtsük meg a kellő körülményeket. Ha nem így történt, annak mindig szakítás lett a vége, mert eltűntek a közös célok.

Ti mit gondoltok erről?


2012. jún. 8. 19:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Ki mondta,hogy baj? Szerintem a józan ész határain belül mozogni és ábrándozni nem baj. Előrelátó vagy, ennyi az egész. Talán egy kicsit anyagias, de a mai világban ezen nem szabad meglepődni vagy felháborodni. Én egy kicsit idealizálom az álmaim és valószínűleg egy minimálbért kereső gyári melóssal is remekül ellennék, ha egyébként passzolnánk. Te tudod, hogy mit/kit keresel. Ez nem eldöntendő kérdés.
2012. jún. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Ez egyáltalán nem baj.Hasonló hasonlót keres.Én is olyan férfit keresek,aki velem egy szinten van.
2012. jún. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Én csak annyit mondok a legideálisabb minden szempontból, ha hasonló a hasonlóval kezd.
2012. jún. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Mert általánosságban azt veszem észre, hogy ha egy nő számára pozitívum, ha a férfi normális körülmények közt él, vagy esetleg elvárás, hogy jó munkája legyen, akkor megkapja, hogy csak a pénzére hajt.

Én viszont 26 évesen már túl vagyok pár életművészen, akiknél ha a szerelem elmúlt, megromlott az egész, nem volt miért küzdeni és most már másképp gondolkodom, szeretnék olyan férfit magam mellé, amilyen én vagyok.

2012. jún. 8. 19:55
 5/15 anonim ***** válasza:
70%
Nem baj. Bár van aki szerint ha nem jó a munkanélküli pasi, akkor már anyagias vagy. Hát ez van. Olyan, mint hogy akinek számít a külső is, az felszínes. Én nem veszem magamra egyiket sem, más meg gondoljon amit akar.
2012. jún. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 medve5 ***** válasza:
82%
Nem baj!!!Elsősorban azokkal a nőkkel van gond,akik csak a pénzre hajtanak.
2012. jún. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
59%
igazad van! Tudod milyen jo erzes,hogy a ferjem tiszta ruhaban, ingben erkezik haza a munkahelyerol. Orulok,hogy nem segedmunkas!
2012. jún. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
16%

Igen, de az ilyen nők válnak el a férjeiktől (férfiak szinte soha nem akarnak válni, mindig a nő akar), ha egy kicsit is rosszabbul mennek a férfi dolgai, ne adj Isten munkanélküli lesz. Gyerek már megvan, kicsit fel is cseperedett, neki sincs már szüksége annyira az apjára, amúgy is láthatja a válás után is, ráadásul még pénz is jön apukától így is, mert a gyerektartást fizetnie kell. Anya meg szerezhet egy másik férfit (dupla pénz), aki még jobban bírja a strapát.


Az nem házasság, ahol nincs meg az elhatározás, hogy kitartanak egymás mellett jóban és ROSSZBAN egyaránt. Az csak gazdasági érdekkapcsolat. Együtt vagyunk, amíg nekünk (nekem) jó, amíg nem lesz gyerekem, mert az kell a teljes élethez. Aztán ha már nincs szerelem, nem fűződik hozzá semmi komolyabb érdek, akkor minek legyek vele?

2012. jún. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%

"férfiak szinte soha nem akarnak válni, mindig a nő akar"

Heh?! :O

Na ilyet sem hallottam még.

2012. jún. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Pedig így van.
2012. jún. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!