Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell neki 3. gyerek...

Miért kell neki 3. gyerek attól, akit megcsalt?

Figyelt kérdés

Előrebocsátom,a szituról várok véleményeket,és nem azt,hogy mi közöm hozzá.

Van egy 28 éves nő,2 gyerekkel,élettárssal.A nő 2 éve összeszűrte a levet egy közös ismerősükkel,aki nála 16 évvel idősebb,és nős.belezúgott,és gyereket akart,ott akarta érte hagyni a családját.Nem sokáig tartott az affér,mert a nős férfinál kiderült otthon.A feleség először válni akart, majd úgy döntött, a sok-sok évet nem borítja egy félrelépésért.A férfi szakított a szeretőjével.Viszont az nem volt képes belenyugodni, könyörgött,azt hazudta terhes a ffitól.Mikor ezzel se ért célt a családdal maradt,de ott kavart be a házaspárnak ,ahol tudott.bökte a csórét, hogy azok kibékültek,és jól megvannak.

A 28 éves nő most terhes az élettársától,lehet,hogy közben ők is rendezték a dolgot.De akkor miért írt még mindig, 2 év után is ,terhesen, rosszindulatú üzenetet a volt szerető feleségének?Miért nem képes lenyugodni végre,és a családjával foglalkozni?

ha meg még mindig a bosszú fűti,és nem boldog,minek vállalta be a 3. gyereket attól,akit már nem szeret?

Várom a véleményeket,köszönöm.


2012. jún. 9. 06:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Azért mert nem százas.Én azt sem értem pl. egy ismerőst vert az élettársa elég sokszor.Volt egy gyerekük, messziről látszott, hogy nem boldogok.Majd ebbe a kapcsolatba szült mégegyet.MINEK???Hogy a lelki nyomorékok táborát szaporítsuk????

Téynleg kattant.Pláne, hogy most sem a két gyerekére koncentrál, meg arra amelyik útban van, hanem hogy a másikkal mi van.A mániája lett, már nem fontos, az sem h nincs reális lehetősége, hogy visszakapja a faszit, a lényeg hezt a kényszerít(h zaklatja őket)kielégítse.Vannak ilyenek, attól h nincs róla papírjuk, még pszihiátriai esetek....

2012. jún. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Valószínű bekattant szerintem is.Annyira magához akarta kötni a férfit, hogy vagy elhitte a saját hazugságát is, nem tudom,de azt mondta terhes.Amikor megtudta,hogy így se ér célt,bejelentette, elvetélt..

Egy baráti házaspár újszülött gyerekét úgy rakta fel közösségi oldalakra,mintha az övé lenne.Drágaságom, imádlak,ilyen aláírásokkal.Majd keresztszülei lettek ennek a babának.Millió fotót rakott fel róla.Minden pillanatban hiányzol..meg hasonló aláírásokkal.

Most meg terhes,de ezek szerint mindegy kitől,csak legyen neki mégegy...

2012. jún. 9. 07:44
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Vannak,amikor az anyukák "megbolondulnak",újra vágynak,bármit(még a családjukat)is feláldoznák a kalandvágy miatt.Ezek,ilyen hirtelen fellángolások.Aztán,ha megtörténik az új,lenyugodnak.Persze, ez a család rovására mehet.

Van egy ismerősöm,3 kisfia van.A kisebbek ikrek.A férje egy nagyon rendes,jól kereső,jóképű úriember volt.Mindenük megvolt,Budapest legelitebb részén laktak.

A nő,miután megszülettek az ikrek,teljesen zizi lett,de nem volt depressziós.A gyerekeket,a három pici gyerekét ott hagyta az apjukra és eljárt csavarogni.Diszkóba,és még kitudja hová.Természetesen,összeszedett valami jött-mentet.A férje,aki tényleg nagyon családcentrikus volt,nem ivott,nem dohányzott,nem lépett félre,a tenyerén hordozta a családot megtudta a hűtlenségét a feleségének,aki még talán egyszeri alkalom után meg is bocsátott volna,de a nő a másikat választotta.Természetesen sz új,amire annyira vágyott 2 hónap után megszakadt.Most már nincs pénze,nincs,aki a gyerekekre vigyázzon,nagyon bánja az odaveszett házasságot.

Visszatérve a lényegre,a nő megbolondult,és nekem az az érzésem,böki a csőrét,az,hogy ők látszólag teljesen boldogok,még ő nem.A leveleket azért írja.

Attól nem fél,hogy a volt pasija,megelégeli,hogy zaklatja a feleségét,és felkeresi a nő jelenlegi élettársát?

Hát,úgy látszik nem.Ez pedig arra utal,hogy nem boldog a párjával,valami nem jó a kapcsolatukban,lehet,hogy már csak a gyerekek köztük a kapocs.

Hogy miért vállalt harmadik babát?

Ezt senki nem tudja,elképzelhető,hogy csak becsúszott.

Elvetetni,pedig valószínűleg nem akarják.

Szerintem,aki ilyet csinál az nagyon felelőtlen,várnia kellett volna még a gyerekvállalással.

2012. jún. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
Első vagyok.Amúgy a két másik kicsivel törődik?Jó anyának mondható?
2012. jún. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen .Nagyon reklámozza, hogy imádja a gyerekeit....
2012. jún. 9. 08:20
 6/14 anonim ***** válasza:
84%

Azért az nem mindegy, hogy marketingből jó anya, vagy valóban az, de fogadjuk el, hogy az.Szerintem akkor is mentális beteg.Mániás.A heppjeibe annyira beleéli magát, hogy nincs valódi viszonya a valósággal.Él az ő kis világában.

Bár egyébként a vőlegényem előző barátnője ugyanígy a kamugyerek projekttel próbálkozott, és az egyik ismerősünk is amikor lelépett a nőjétől ugyanezt kapta.Ott a csaj egy google-ről leszedett 4D-s ultrahang fotót posztolt, amikor az ismerősünk nem hitte el neki.Majd ment a dolog, hogy elvetettem miattad, tönkretetted az életem.Szóval vannak ilyen nők, a fene se érti....

2012. jún. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha már két gyereke is van. (gondolom nem egy férfitól) Nem tanult a múlt hibájából, hogy egy férfit nem a gyerekeken keresztül kell megfogni. Egyébként valóban hibbant lehet. Valószínűleg dolgozni nem akar, ezért kezdett az utódgyártásba. Az eszköze egy élő ember, egy gyerek, az ő sorsukkal játszik. Az egoja és a butasága miatt fel sem méri hány ember sorsa múlik az ő döntésein. Egy cél motiválja: a férfit megkaparintása, ennek eszköze a gyerek. Primitív alak lehet.
2012. jún. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

A meglevő 2 gyerek az élettársától va.Nem igazán dolgozott eddig,17-18 évesen már szült.Később hangoztatta, hogy azén van a párja ,hogy eltartsa őket.Állandóan pénzszűkében vannak,és pénzt kérnek kölcsön.Az egyik ismerőstől kért 5ezret a nő, és sehogy se akarta megadni, megkérdezte a ffit, "természetben2 nem tudhatják e le,de lehet,hogy viccnek szánta ,mert a ffi apjakorabeli volt.

szerintem is a juttatásokért is szül,meg azért, mert így főállású anya is lehet,nem kell dolgoznia..a gyerekekért lehet,hogy tényleg odavan...

2012. jún. 9. 10:11
 9/14 anonim ***** válasza:
Jaja nem százas!
2012. jún. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor valahogy furának tartom, hogy ő is Homo sapiens, meg én is.
2012. jún. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!