Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt maradnál a pároddal ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradnál a pároddal ha kiderülne hogy 13 év házasság után, (2 gyerek, férfi:32 nő:41) megcsalt egy 18 alatti kis cafkával?

Figyelt kérdés
Minden vélemény és megoldás érdekel
2010. márc. 30. 21:04
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
80%
Bár én fiu vagyok, de ha a párom megcsalna, elhagynám. Bár az nem 100%..de 90% h igen.
2010. márc. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
48%
Nem, méghozzá e miatt:"2 gyerek"
2010. márc. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
78%
Ha anyagilag megoldható, igen.
2010. márc. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Utolsót nem egészen értem!
2010. márc. 30. 21:11
 5/27 anonim ***** válasza:
85%
Erre már akkor számithattál volna, mikor 28 évessen férjül VETTÉL egy 19 éves GYEREKET.
2010. márc. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
74%
Ez várható volt, bármily durván fogalmaz az utolsó, igaza van. Próbálj békülni, mindenki követhet el hibákat, és egy bocsánat szerintem mindenkinek jár, főleg ennyi együtt töltött idő után.
2010. márc. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
90%
ma hallottam egy ilyen sztoriról, nagyon durva:O csak ott a pasi 40en volt
2010. márc. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
63%

Hát, az tényleg érdekes... Egy 19 éves srác elvett egy 28 éves nőt??? Nem csodálom, ha kipróbálta, milyen egy fiatalabb lánnyal is.

Ha nem volt vele viszonya, csak 1 alkalom volt, sztem semmin nem változtat.

A lényeg két dologban áll: jól megvannak -e egymással, szeretik -e egymást, és h a gyerekekkel milyen a viszonyuk.

Ha nincs amúgy probléma, és a gyerekek is jól vannak, akkor nem hiszem, h meg kellene bolygatni a 13 éves házasságot egy múltbéli botlás miatt...

2010. márc. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Ez egy olyan botlás ami lassan egy éve tart és nem egy alkalomról szól, hanem szeretői kapcsolat volt. Régebben hallottam még olyanokat hogy megcsalt, de nem hittem el, mindig neki hittem, most azonban a hölgy közölte!
2010. márc. 30. 21:56
 10/27 anonim ***** válasza:
88%

Ha anyagilag tudod függetleníteni magad és a gyerekeknek sem kellene "kevesebbel beérniük", mint eddig, mindenképpen elhagynám. Ez nem az utolsó alkalom, még ha ennek a kapcsolatnak vége is lenne előbb-utóbb.

Ráadásul totál megalázó, hogy egy éve mással is lefekszik, nem csak a feleségével. Ez nem egy egyszerű botlás.

2010. márc. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!