Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Áttennétek más időpontra egy...

Áttennétek más időpontra egy baráti összejövetelt (vacsora egy étteremben), ha a barátnőtök nem tudna eljönni?

Figyelt kérdés
Barátom a szülinapját úgy akarná megtartani h 2 jó barátjával + velem elmenne vacsorázni. Viszont én nem tudok elmenni,mert rossz az idő és a szüleim nem tudnak elvinni(messzebbi faluról van szó). Ő viszont nem akarja lemondani és átrakni jövő hétre. Pedig lett volna rá bő 5 órája h megtegye. Most ő elment és meg itthon ülök:(
2012. jún. 9. 18:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántódnék meg, hisz attól hogy vagyok neki, nem szűnik meg az élete másfelé, ha nem voltatok még kettesben sehol akkor frissek lehettek és max tinik, nőj még egy kicsit.
2012. jún. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
55%

Most komolyan: 5 órával előtte jelented be, hogy nem tudsz menni és elvárod, hogy másik három ember miattad ugráljon?

Komolyan 5 órával a vacsi előtt derült ki, hogy nem tudsz menni?

Ha meg igen, akkor így jártál. Ő ünnepel a barátaival, akiket két hétnél régebben ismer, veled meg majd találkozik másnap. Nagy ügy. Igazán nem kellene miden semmiséget felfújni.

2012. jún. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én attól függően raknám át, mennyire bonyolult megszervezni (hány embert kell értesíteni, le van-e foglalva az asztal, ki milyen messziről jön). 5 óra tényleg kevés egy kicsit, de ne oltogassátok a kérdezőt, szerintem igen fiatal lehet még és valszeg a szülei nem engedik.
2012. jún. 10. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

1. nem vagyok kis tini,ha esetleg ti a 18 éves kort nem annak tartjátok

2. 2 éves kapcsolatról van szó

3. arról volt szó h ő elvisz engem,mert én már előtte szóltam neki h én nem tudok elmenni

4. ez már a 4. alkalom h elment nélkülem "bulizni",de most viszont lett volna lehetősége h átegye egy nappal későbbre

5. nem volt semmiféle asztalfoglalás,meg hasonlók. Találkoztunk volna az étteremnél,bemegyünk,eszünk és ennyi. Nem hiszem el h egy ilyet nem lehet elhalasztani későbbre...

2012. jún. 10. 11:03
 15/17 anonim ***** válasza:

Egészen mást írtál az elején, mint most.

"nem tudok elmenni,mert rossz az idő és a szüleim nem tudnak elvinni"

"arról volt szó h ő elvisz engem,mert én már előtte szóltam neki h én nem tudok elmenni "


Most akkor melyik? Meg volt beszélve, hogy mész, de nem tudtál és ő nem mondta le,

vagy meg volt beszélve, hogy ő visz el, de mégsem ment el érted?

Mert nem mindegy, hogy korábban szóltál, hogy menjen érted és ő megígérte, vagy az utolsó órákban szóltál, hogy nem tudsz menni.

2012. jún. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Mikor már felhozta a témát,h mit tervez a hétvégén,akk mondtam neki h a szüleim nem érnek rá + nem mennek buszok. Ekkor azt mondta h elvisz motorral,viszont elkezdett esni az eső délután és nem tudott eljönni.
2012. jún. 10. 16:11
 17/17 anonim ***** válasza:
2 éve vagytok együtt és még sose voltatok kettesbe??!
2012. jún. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!