Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti bemennétek így a 'mamátokho...

Ti bemennétek így a 'mamátokhoz' a korházba?

Figyelt kérdés

Szóval voltam vagy 4éves,mikor először láttak apum szülei.Pedig egymás melletti faluban laktunk,kb 10perc autóval.Utána évekig megint nem tudtam róluk.Ők sose kerestek.Utána elváltak a szüleim apumnak új csaja lett,sokat volt ott,apum szüleinél és vittek engem is néha.Sose éreztem ott jól magam,olyan idegenek voltak.De kb a két kezemen megtudom számolni,hogy hányszor láttam őket.Aztán ahogy szétmentek a nővel,apum nem keresett.Évek teltek el nem hallottam róla semmit.Neki a tesója még a fejét is elfordítja ha meglát és vágja a fejeket.Nem tudom miért egyébként.Aztán apám felbukkant.Keresett,de nem vettem észre a hívást.Azt akarta mondani,hogy korházba került az anyja és,hogy menjek be vele hozzá.De mire elért,már hazaengedték.Viszont ez elgondolkoztatott,mert már öreg,előfordulhat,hogy ismét bekerül.Mondjuk apumról se tudok semmit már megint,hónapok óta.De ha újból hívna,hogy menjek be,hát nem tudom,nagyon furcsa lenne,alig ismerem.Sose néztem rá mamaként.Így,hogy egész 20évem alatt alig láttam.

Ti bemennétek hozzá?


2012. jún. 10. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, hiszen csak biológiailag rokonod, érzelmileg nem kötődsz hozzá és az számodra is felesleges megterhelés lenne.
2012. jún. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges, mindenkinek csak kínos lenne, mit mondanál ennyi idő után? Örülök, hogy látlak?
2012. jún. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hát ez az,hogy nem tudnék mit kezdeni a helyzettel.Alapból megdöbbentett,hogy apám mondta,hogy menjek be.

A tényleges mamám szerint bekéne mert mégis a 'mamám'..Anyum azt mondta,hogy ugyan minek mennék,sose érdekeltem.:)

2012. jún. 10. 12:51
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem az az érdekes, hogy apud hosszú idő után azért keresett, hogy menj be bele a kórházba, utána meg megint nem hív hónapok óta.

Azért keres, hogy menj a számodra idegen mamádhoz be a kórházba, de azért meg nem hív fel, hogy megkérdezze, hogy vagy.

2012. jún. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ebben a helyzetben azt tanácsolom menj be mamádhoz egyedül, apukád nélkül. Apukád azt szeretné bemutatni hogy ti kéz a kézben mentek be mintha minden rendben lenne. Ha meg nem ez az ok akkor nem gond ha te egyedül mész be.

Felnőttél már, meg fogod találni a kórházban a mamádat és te megbeszélsz vele mindent ami rátok tartozik, nem biztos hogy ezt apukádnak kell hallania, bár úgy tünik nagyon szeretné.

2012. jún. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát apummal se jó a kapcsolatom,inkább olyan semmilyen.Mikor elváltak eltünt,utána megint felbukkant akkor kicsit tartottuk a kapcsolatot.Mikor elvitt oda az anyjáékhoz,akkor se nagyon beszéltem az anyjával.Általában mikor kajaidő volt előjött,majd visszament a szobájába.Nem tudom mit beszélhetnénk egymással.
2012. jún. 10. 14:14
 7/9 anonim ***** válasza:
Majd a mama azt tudja, bizd csak rá. Ha úgy hozza az élet menj csak be hozzá - egyedül.
2012. jún. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem mennék. Egyrészt nem ismerem, másrészt még azt hinné, a halálát várom, és örökségre pályázok. Fura csak így felbukkanni egy betegség vagy haláleset okán.
2012. jún. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne menj be!
2012. jún. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!