Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bemennétek dolgozni betegen,...

Bemennétek dolgozni betegen, ha tudod, hogy amúgy is kevesen vagytok?

Figyelt kérdés
Most voltam dokinál, azt mondta a héten tuti ne menjek, de gondolkozom rajta, hogy mégis be kéne, most voltam szabim, plusz alig vagyunk. Ááá nem tudom. Hőemelkedésem van, plusz az összes többi megfázásos dolog (köhögés, orrfújás stb).
2011. szept. 8. 11:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam, kivéve, ha elnapolhatatlan tárgyalásom van. Ilyenkor az ügyfeleket lemondom. De jó a munkahelyem is ebből a szempontból, mert mindenki magának dolgozik, azaz nem csapatmunka, és ha beteg vagyok, még haza is küldenek.
2011. szept. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%
én bemennék, ahogy ismerem magam :) igyekeznék és hamar hazamennék, meg innék egy aspirin komplexet vagy asporin plus c-t :D
2011. szept. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
Ismét én, korábban küldtem el. Szóval szerintem maradj otthon. Én sosoem szerettem megfázva/betegen dolgozni, annál rosszabb nincs. Ha még van betegszabid, akkor a fizu sem lesz vészes.
2011. szept. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én bementem, mert tudtam, hogy nagyon kevesen vagyunk... És amúgy is a kollegák is betegen jártak hetek óta. Másnap már reggel fél kilenckor azt hittem összeesek, és hazavittek. Egy teljes hétig voltam lázas, kaptam mellé egy felső légúti fertőzést is, így összesen 2 hét munka esett ki... Persze én is attól lettem beteg, hogy a többiek befertőztek, de ha akkor otthon maradok 2-3 napot, akkor nem kellett volna 2 hetet itthon hesszelni.
2011. szept. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Én volt, h bementem, lázasan, köhögősen, mert hirtelen jött a dolog, és ha én nem megyek, vagy vkinek a szabadnapján kellett volna bemennie, vagy másoknak 12 óráznia kellett volna. De ez szálloda volt, recepció. Azt nem lehet otthagyni. Most egy irodában vagyok, ide be nem jönnék lázasan, betegen dolgozni.
2011. szept. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennek be, siman elkaphatjak toled, aminek az lesz az eredmenye, hogy ennyien sem lesztek az irodaban:)
2011. szept. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Kereskedelemben dolgozom.
2011. szept. 8. 11:53
 8/19 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem vagyok fertőző és nem is haldoklom, akkor be szoktam menni dolgozni. Nem azért, mert munkamániás vagyok, csak vannak olyan feladatok, amiket jobb, ha én csinálok, és nem bízom másra.
2011. szept. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
én bementem dolgozni kamionozok de mikor megmondtam ,hogy kettős látásom van egyből el vették a slussz kulcsot, nem értem vajon miért?3.hónapja beteg szabin vagyok!
2011. szept. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

nem, mert nem akarom megfertőzni a kollégáimat...ha meg kereskedelemben dolgozol, akkor még a vevőket is meg akarod fertőzni?


volt egy ilyen állandóan bejárkálós kolléganőm (meglettünk volna bőven nélküle) - 7 hónapig dolgoztunk együtt, a karácsonyt miatta sikerült ágyban töltenem 40 °C-os lázzal és influenzával + emellé még táppénz (nekem és a páromnak is, mert természetesen ő is elkapta) baromi jól jött, hogy a következő hónapban 60-70 ezerrel kevesebb bevételünk lett volna, mivel a bónuszunkat is elbuktuk emiatt....+ a 7 hónap alatt még 2* ragasztott rám valamit, ami miatt lázasan jártam be én is, mivel próbaidő alatt nem akartam táppénzre menni

2011. szept. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!