Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a volt párom...

Mit tegyek, ha a volt párom folyton keresztbe akar nekem tenni? Van egy 3 éves kislányunk is. Miért beszél velem csúnyán, mindig van valami kellemetlen beszólása, ha jön a gyerekért.

Figyelt kérdés
2012. jún. 11. 10:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el a barátnődhöz a gyereket, és ott vegye át. Te ne legyél jelen sem az átadásnál, sem az átvételnél. Így nem kell meghallgatnod, amiket mondd.
2012. jún. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 man79 ***** válasza:
Én ugyan ebben a cipőben vagyok, csak én megyek a gyerekekért! Nem értem emberek miért nem tudnak lezárni normálisan egy kapcsolatot!
2012. jún. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy a bunkóságával a gyereknek árt. Ha lehet, ne te add neki át a gyereket, hanem a mamád vagy valaki. Nálunk is ez volt.
2012. jún. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kapcsolat is, meg egy kapcsolat lezárása is alapvetően két emberen múlik... mivel még legalább 2 évtizedig együtt kell működnötök a közös gyerek érdekében, talán nem lenne haszontalan, ha leülnétek (gyerek nélkül) valahol, és megbeszélnétek egymással a dolgot.
2012. jún. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondd azt neki, hogy nagyon örülsz amiért állandóan ilyen bunkó, mert újra és újra hálát tudsz adni azért hogy elváltatok. Így ha újra bunkó lesz akkor csak neked ad igazat. Ez bántani fogja őt, és befogja a száját, meglátod. A lényeg, hogy légy nagyon nyugodt és higgadt amikor ezt mondod neki, és bármivel folytatja ne szólj vissza. Pár alkalom és abbahagyja, meglátod. A hiúsága győzni fog, és saját maga csapdájába esik.
2012. jún. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért bunkó? Nem lehet, hogy viszonoz valamit? Ha te hagytad ott, és elszakítottad a gyerekétől komoly ok nélkül, akkor pl. ne is várd, hogy kedvesen mosolyogjon, mert akkor ez jár neked. Ha közös döntés volt a válás, akkor valószínű, nem jött be a számítása, rosszul alakulnak a dolgai. Ekkor érdemes lenne beszélgetni.
2012. jún. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én hagytam el, mert nem szerettük egymást, meg mindig kötözködött velem. de azóta neki van barátnője, és nemsokára meglesz a gyerekük, azért nem értem, miért így viselkedik, legalább ne szólna semmmit.
2012. jún. 12. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!