Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a mamám...

Mit csináljak, ha a mamám mindig úgy akar "kedveskedni", hogy nekem az kellemetlen?

Figyelt kérdés

Együtt éltünk, együtt éltünk mindig, többet voltam vele, mint anyámmal, de rettentő zavaró a stílusa, mostanában kezd igazán idegesíteni, mivel már én is nő leszek lassan, de biztosan...

Gyakran megfogja a melleimet, hogy "cici" meg rácsap a seggemre, mikor kiosztom emiatt, kiabálok vele, csak nevet... :/ Tuti nincs neki ferde hajlama, csak kedves akar lenni, de engem nagyon zavar, már a költözést fontolgatom emiatt...


Mit tegyek, hogy abbahagyja? :S


Már 1000x szóltam miatta neki! :/


L20


2011. febr. 13. 14:58
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
sztem irigykedik mert jó a csöcsöd meg a segged.xD
2011. febr. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Örül annak hogy milyen szép lány lett belőled.De ami sok az sok!Kérd meg h beszélgessetek egy kicsit komolyabban és úgy mond el neki hogy mi zavar.
2011. febr. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Oké, hogy nincs ferde hajlama, de hogy kettyós, az biztos. Tényleg el kellene költöznöd, ha van rá mód, ez megalázó viselkedés. Kíváncsi lennék mit szólna, ha jó nagyot csapnál a kezére, hogy fogdosd magadat, ha ez olyan jó.
2011. febr. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem meg azért csinálja mert látja hogy ezzel heccel.

Szerintem probáld meg nem ugy felfogni hogy iba kellemetlen hanem gondolj bele milyen vicces a nagyi hogy rácsap a seggedre.Nem csak a nagyik ilyenek hanem lehet teso vagy szülö is.Probáld meg nem ennyire komolyan felfogni és még egyszer probálj meg vele leülni beszélni és mond h nagyon zvara és légyszives mellőzze.Szerintem unatkozik szegény vagy csak jópofinak akar tünni.

2011. febr. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is mindig csapkod a fenekemre.

És benne sincs semmi ferdehajlam az tuti:)

De engem is rohadtul idegesít xD Meg is szoktam mondani hogy nem vagyok gyerek.. de áhh, neki mindig az maradok:) A kicsi unokája.. (aki lassan 19 éves na mindegy:D)

Szerencsére mostanában kezd egyre inkább leszokni róla:)

Mondjuk ha a melleimet fogdosná az nekem tuti túl sok lenne :S:S

2011. febr. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kiabalni kell vele, hanem leulni es elmondani hogy erzel mikor ezt csinalja. Nem akkor mikor epp ezt csinalta, mert akkor semmire sem fogsz vele jutni. Ha tudsz, bezelj errol anyudnak, hatha o beszel mamaddal.
2011. febr. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Hát én egy kisgyerek fenekét se csapkodnám, vagy fogdosnám a cicjét, még viccből sem... Ebbe semmi humoros nincs.
2011. febr. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
22%

Felváltanám a nagymuttert ebben a cicifogdosásban :P XD :))

No jó, hülyülök, komolyra fordítva: ne hagyd neki, húzódj el és mondd meg, hogy ez olyan kellemetlen neked és megkérd, hogy ne tegye. Ha ebből nem ért, akkor meg ne menj 2m-nél közelebb hozzá.

2011. febr. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 tetris ***** válasza:
100%

A másokkal való együttélés egyik sarkalatos pontja az alkalmazkodás. Az, hogy egymást el kell viselni, néha nagyon nehéz tud lenni. Nincs más megoldás, mint az, hogy le kell ülni vele, és elmondani nagyon határozottan, hogy mamikám, én nagyon szeretlek, de ez és ez nem elfogadható számomra.

Ha pedig nem akarja megérteni, akkor mondd el neki, hogy az elköltözés gondolata is a fejedben jár. Ha nem akar egyedül maradni, akkor ezt a továbbiakban nem teheti meg veled.

Abban azért biztos vagyok, hogy nem akar megbántani, és nagyon-nagyon szeret téged. Ez alapján logikusnak tűnik, hogy megpróbál a kedvedért változtatni a stílusán. Talán eddig nem voltál elég nyomatékos.

2011. febr. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!