Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem kellemetlen ha az egyik...

Nem kellemetlen ha az egyik rokonom össze akar hozni valakivel?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki az egyik rokonom ismerőse. Ma azt mondta a rokonom, hogy menjen oda hozzám és beszélgessünk, máskor meg dicsérgeti nekem hogy ilyen meg olyan rendes fiú és hogy én is ilyen típus vagyok mint ő. És hogy mit gondolok róla, mert "ugye milyen jó társaság a fiú"? Az egyébként, mert nekem nagyon bejön :D Mit mondjak ha megint dicséri? Mert nem akarom beismerni, hogy oda vagyok érte, tetszik, mivel akkor elmondja neki...
2010. aug. 11. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyilván a srác kérte meg, hogy faggasson ki téged, a rokonod meg elég béna, mert észrevetted. Mondd meg nyugodtan, hogy igen igazad van, nagyon jó társaság és helyes, ennyi bőven elég, a srác szárnyakat kap :)
2010. aug. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


az előző kérdésednél nekem úgy tünt h tetszik ha rokonod megpróbál összehozni titeket

2010. aug. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen tetszik is, de elgondolkodtam rajta, hogy ez így nem gáz-e? Mert ez így olyan összeboronálás dolog. Szóval lehet magunktól nem is lett volna semmi, de mivel ő "egymásra beszél minket" így már más a helyzet. Nem?
2010. aug. 11. 21:05
 4/8 A kérdező kommentje:
Már persze akkor ha tényleg tetszenék a fiúnak, és nem csak a nagybátyám ügyeskedik... Mert azt nem szeretném ha ráerőszakolna engem valakire.
2010. aug. 11. 21:07
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ne görcsölj rá ennyire.

Megismeritek egymást, aztán majd eldöntitek , hogy mit akartok egymástól. Felesleges fejben túlbonyolítani.

2010. aug. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Vagy lehet, hogy a srácnak meg téged dicsér.

A rokonokat egyszerűen idegesíti, ha bizonyos kor felett egyedül vannak a lányrokonaik. Mert mondjuk ők csinosnak gondolják a lányt.


Nekem évek óta van barátom, mégis minden családi összejövetelen össze akarnak hozni valakivel, mert nem gondolják megfelelőnek hozzám a kedvesemet. Ha lesz is barátod, számíthatsz rá, hogy úgyis az egész családod véleményezi majd. Új családtag, természetes, hogy mindenki tanulmányozza és kisérletezik vele.


Próbáltad már bekebelezni a srácot? Hogy te közelítsd meg, közvetítő nélkül. Akárhogy is van, akár ő kérte meg a rokonodat, akár magától jár a nyakadra, egy próbát mindenképpen megér, ha a srác éppen szingli. Ha csak egy kicsit is jó fej a srác, meg fogod tudni, lehet-e bármi kettőtök között.

Előtte természetesen megpróbálkozhatsz az álszerénységgel is..."Ugyan, bácsikám, nem hiszem, hogy én bejönnék egy ilyen helyes srácnak, nem is vagyok olyan szép!!!" Kis szerencsével erre az a válasz érkezik, hogy "Ugyan, biztosan tudom, hogy bejössz neki, hiszen mondta!"


Sok sikert, és törődj bele, hogy ilyenek a családtagok...:)

2010. aug. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem egy párt így hoztak össze az ismeretségi körünkben. Most az következne, hogy a nagybácsid leállítja magát, és megnézi, mi lesz ebből, nem erőlködik rajta tovább.

Mindkét általam ismert esetben nyíltan emlegetik a már összejött házasok, hogy őket úgy hozták össze a barátaik, nem volt ez ciki, hálásak voltak érte.

2010. aug. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az éremnek két oldala van,neki tetszel ő neked jol megvagytok,vagy csak kényszer az meg ugyis kiderül és nem hosszú életű,de semmiképp ne görcsölj.
2010. aug. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!