Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elengednétek a 15 éves lányoto...

Elengednétek a 15 éves lányotokat a pasijához ottaludni?

Figyelt kérdés
Nem az anya vagyok, hanem a lány.Az lenne a kérdésem, a szülőktől vagy bárkitől, hogy elengedné-e a 15 éves lányát a 17 éves barátjához ottaludni.Fél éve vagyunk együtt (és nem csinálnánk még tényleg semmi olyasmit, csak nem tudom, hogy ezt anya tudja-e) és úgy, hogy másik városba.Elengednétek?
2012. jún. 11. 18:17
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
19%
lehet BARÁTJA akivel 1-2 órát eltölt heti 2x max. tanuljon,az való egy ekkora GYEREKNEK
2012. jún. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú, hogy a GYEREKNEK CSAK a tanulás jut az élete negyedébe...meg az is hogy van aki így gondolja....aztán majd hőbörögnek a szülők ha betöltik a 18-at aztán nézhetik a nyomát.
2012. jún. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!Az a helyzet, hogy még igazából semmilyen kapcsolatom nincs a szüleivel, mert még nem tudtam elmenni oda (mivel másik városba vannak).És a barátom anyja támogatná, hogy ottaludjak, de szüleim nem ismerik a barátom szüleit.Tudom, hogy félév nem túl sok idő, elsős gimis vagyok amúgy, de megismertük egymást a barátommal és szeretjük egymást, szóval szerintem nem korai, hogy járunk, mert ő az első pasim (és remélem az utolsó is). Az szinte lehetetlen, hogy 18 éves koráig ne járjon senkivel az ember, nem lehet csak a tanulásra koncentrálni, nem csak az teszi ki egy 15 éves életét.
2012. jún. 13. 17:37
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Elengedném. Engem is elengedtek a szüleim. Bizalom kérdése az egész. Mivel én megbízom a lányomban és ő is bennem nem is félne ezt kérni tőlem.
2012. jún. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
100%
Hát...el...csak biztos ismerje a szülő a fiút is!
2012. jún. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!