Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van akkor, ha lehúz a...

Mi van akkor, ha lehúz a család, ha gátolnak a fejlődésben?

Figyelt kérdés
Féltés, bántás, irigység... hogy melyik miatt, nem tudom. De bármiféle fejlődésbe próbálnék fogni, csak az ellenállást érzékelem a család és sok ismerős oldaláról. A "nem fog menni" és az "úgysem sikerül" mindennaposak. Hiába próbálom újrajátszani a süket toronymászó béka esetét, egy idő után nyomot hagy.
2012. jún. 12. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem reális alapokra reális célokért küzdj,apró sikerekkel majd elhalgatattod az ármányokat.
2012. jún. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne hallgass az ilyen pesszimistákra, ha mindenki ilyen lenne, nem mennénk soha semmire.
2012. jún. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az van, hogy találkoztál az emberi természettel. Ha valamiben sikeres akarsz lenni, akkor az ilyen ellenállást le kell küzdened, mint mindenkinek, aki valamiben sokra vitte, vagy vihetné. Legfeljebb nüansznyi eltérést jelent, hogy pont a családodtól esetleg az átlagosnál erősebben jön az ellenállás. Meg kell találnod a közeget, ami bátorít és felemel. (Szerencsére én találtam). Hajrá!
2012. jún. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom. Légy elszánt, ne hallgass senkire. Ha nem megy másképp, kerüld el a taláálkozást az iylen emberekkel, családtagokkal is részben.
2012. jún. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!