Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám meg akarja szüntetni a...

Potorial kérdése:

Anyám meg akarja szüntetni a hivatalos lakcímem. Megteheti?

Figyelt kérdés

18 már elmúltam, ő pedig egy idegbeteg, akit sajnos nem kezelnek. Apám alkesz, de más címen lakik: szerintem anyámmal értene egyet, ha ezt megtudná (annak ellenére, hogy tudja jól, milyen). De ki lettem kiáltva valami gonosz féregnek (fő oka: nem fejeztem be a főiskolát): így kb. senki sem áll mellettem a családban.


Most barátomékkal élek, de még a közös címhez lehet, hogy fiatal a kapcsolat: viszont valószínűleg ide lesz átjelentve.



2012. jún. 12. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, megteheti.
2012. jún. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a polgármesteri hivatalban a lakcímbejelentéssel foglalkozó ossztályon meg tudod kérdezni, vagy keress rá a neten
2012. jún. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
18 elmúltál. Ha haszonélvezeti vagy tulajdonjog külön nem köt a lakáshoz, sajnos jogilag van rá lehetősége.
2012. jún. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem gond, jobb minél hamarabb megszakítanom vele a kapcsolatot: egy éjjelt is nehéz nála átvészelnem. A hivatalos ügyeimet is könnyebben elintézhetem majd így.


Remélem nem kerülnek később bajba (anyagilag/egészségileg), én nem számíthattam rájuk, "jó" pedig szerintük nem vagyok, hát jótékony sem leszek.

2012. jún. 12. 13:51
 5/5 anonim válasza:
Annyit kell az "idegbeteg anyudnak" tennie hogy bemegy a tanacshazara es kijelent. 5 perc. En kertem a szuleimet hogy tegyek meg. A lakcimbejelentomon most nincs cim. :) Lehet bliccelni a metron. :))) Hatranya hogy nem lehet cim nelkul jogositvanyt hosszabitani. Sok sikert.
2012. jún. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!