Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ma rájöttem valamire az én...

Ma rájöttem valamire az én életem semmit nem ér. Az egész életem csak szenvedés akár hogy cselekszem nem lesz jobb soha. Eddig csak hitegetem magam majd jobb lesz. De nem. Elég volt inkább el dobom az életem. Miit csináljak hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
2012. máj. 26. 18:47
 1/4 anonim válasza:
Ne tégy butaságot......írtam privit olvasd el.
2012. máj. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

csaj vagy pasi?

pasi:kezdj el gyúrni, vagy tanulj olyat amiből pénzt tudsz csinálni , pl számítógépekből könnyen lehet ha nem értenek hozzá ott ahol laksz


csaj: tanulj szorgalmasan nem mindegy hogy lek#rváznak a munkahelyeden és nem lesz egy barátod sem vagy megbecsülnek és bizalommal fordulnak hozzád,,,

2012. okt. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Komoly kérdés: ha szedsz valamilyen gyógyszert, olvasd el a betegtájékoztatóját, mert vannak gyógyszerek, amik depressziót, vagy öngyilkosságra késztető gondolatokat ébresztenek. Ha ez a helyzet, beszélni kell a kezelőorvossal, hogy mi van.


Továbbá javaslom, a sportot, a helyes táplálkozást, hogy tudatosítsd magadban az értékeidet, mert mindenkinek van.

Esetleg sokat segítene az önbecsüléseden, ha keresnél valami önkéntes munkát, ahol normális közösség van.

Ha szeretnél, írj bátran privátban.

Sok sikert!

Cicege

2012. okt. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 bodnar edit ***** válasza:
Nem örülök ha valaki így beszél. Legyen bármi bánatod mindenen lehet változtatni! Az élet amit kaptál most bárhogy érzel , ...de szép.Ülj le és gondold át az egészet. Jó most úgy érzed szerencsétlen vagy , aztán később ki fog derülni mennyi mindenhez értesz. Próbálkozzál. Rajzolni spórtólni,segíteni máson állatot tartani ami egyfajta önállóságra és fegyelemre tanít. Próbálj történeteket írni, ismerkedni levelezni kirándulni. Változtass az életmódodon, rendezd át a szobádat, csinálj programokat így elfoglalod magadat.Hidd el annyi mindent csinálhatsz formáljad az életed és főleg ne add fel, mert erősnek kell lenni. Egyébként ajánlom neked , hogy többször nézd meg a Live Netwörk adásait sok olyan emberi történeteket mutatnak be hogy szerintem magad is el fogod szégyellni magad, hogy ennyit nyafogsz. Nézd meg milyen emberek élnek és oldják meg az életüket a tied eltörpül ezekhez képest. Én szeretném ha ezeket az intelmeket megfogadnád és nem adnád fel! Sok sikert!
2014. ápr. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!