Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nem tudom...

Mit csináljak ha nem tudom teljesíteni az elvárásokat?

Figyelt kérdés

A szüleim sokszor éreztetik velem, hogy jó lenne ha már lenne egy barátnőm.

Az a baj, hogy ez nem valószínű, hogy a közeljövőben összejön, sőt az is lehet, hogy soha.

Elég kellemetlen, hogy nincs barátnőm és főleg nagyon rossz, hogy a szüleim is éreztetik velem, hogy milyen selejt vagyok.


(Igazából már régóta dolgozom magamon: edzek, próbálok normálisan öltözködni de így se nagyon akar összejönni.)


21/F


2012. jún. 14. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi közük hozzá, hogy van-e barátnőd. Szerezzenek maguknak, ha arra vágynak.
2012. jún. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk költözz el. jóval nagyobb eséllyel szerzel csajt és jóval kevesebbet kell a szüleidet hallgatnod :)
2012. jún. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

miért érzed magad esélytelennek a lányok terén?

sokszor kaptál visszautasítást?


persze, ne a szüleid miatt legyen barátnőd, hanem mert te szeretnéd.

mondd meg nekik, h még nem találtad meg az igazit, ez nem olyan könnyű, mint mondjuk egy vizsga teljesítése.

2012. jún. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen, nagyon sokszor
2012. jún. 14. 19:03
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Te írtál múltkor, igaz?

Nem tartod nagyra magad, ez van. (azért megnéznélek)

De gondolj bele, hogy van valahol egy lány, aki azt gondolja: olyan csúnya vagyok, nekem sosem lesz senkim, mert én sosem kellek majd senkinek....


Tudod, mi legyen a célod? Hogy ezt a lányt megtaláld! :)


Kitartás!

2012. jún. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

add lejjebb az igényeket. nem a legjobb kinézetű modellcsajokra kell ráhajtani, hanem a kicsit előnytelenebb, önbizalomhiányosabb lányokra, akiknek lehet, hogy a lelkük szép, de a sorsuk egy átlagtól csúnyább testbe zárta őket.

hidd el, ezek tudnak a leghálásabbak lenni, ha egy fiú őszinte érdeklődést mutat, és szereti őket.

próbáld ki! :D

2012. jún. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kedves utolsó egy oltári nagy baromságot írt! Nem szeretem, ha így bekategorizálják a másikat. (csak szép a széppel, csúnya a csúnyával)
2012. jún. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!