Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utálom ennyire a hugomat...

Miért utálom ennyire a hugomat? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én 13 éves lány vagyok , ő pedig 7 éves lány. Nagyon beképzelt és rossz. Van saját szobája meg mindene de áthozatta az ágyát az én szobámba . Amikor én suliban vagyok ő meg beteg vagy ilyesmi és itthon van akkor amikor én hazajövök mindig leszedi a polcról a kis kabaláimat , ékszeres dobozaimat , benne ékszerekkel, az összes ruhámat kiszedi a szekrényből , a játékaimat plüssök stb. egytől egyig kiszedi a játékos ládámból ,az írószeres dolgaimat is mindet kiszórja a földre , az emlékkönyveimet is tönkreteszi meg az összes sulis cuccomat is . És persze amikor anya hazaér akkor csak ül a nagy kupi közepén hogy "én nem csináltam semmit , Dalma volt!" És akkor én kapok hogy hogy lehetek ilyen gyerekes , miért nincs több eszem , miért nem rakok rendet , és hogy miért fogom rá mikor én voltam. Ettől nagyon ideges leszek . De amiért igazán haragszom az az hogy a kiskutyám Bizsu itthon van és akkor húzza a fülét , a farkát , elveszi a kajáját , beszappanozza , meg dobálja ide oda mikor a yorkik elég törékenyek . Már nagyon utálom , tudom nem szép dolog de én már nem bírom hogy mindig mindenért én kapok és mindig mindenért én vagyok a rossz ő pedig az ártatlan kis angyalka! Mit csináljak?? lécci segítsetek!
2012. jún. 15. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
be kellene zárnod a szobádat amikor elmégy otthonról. Lehetséges ez? Vagy nincs kulcs hozzá? Amit a kutyával tesz, az ellen nem tehetsz semmit, a szüleid dolga lenne hogy neveljék őt. Nem a te dolgod. De a szobádat be kellene zárni. Ha anyu kérdi h minek, megmondod neki, hogy "meglátod anyu ha bezárom, mindig rend lesz bent, és akkor majd elhiszed hogy a hugom csinálja a rumlit"
2012. jún. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi de sajnos nem tudom bezárni a szobámat mert nincs kulcs:S és már megint ideges vagyok rá mert össszetörte a 10.000 Ft-os parfümömet :SS
2012. jún. 16. 07:53
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


nem olyan drága, ha van némi pénzed vehetsz egyet és felszereled jó magasra, vagy megkéred apukád hogy szerelje fel neked jó magasra :)

2012. jún. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszikeh! :D de itt a lakat, kulcs nem segít mert nem zárható a szobám! :(
2012. jún. 16. 17:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Figyu,ne hagyd,hogy alázzon!!
2012. júl. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na ha nekem ilyen húgom lenne, azt hiszem felpofoznám egyszer-kétszer. Miért vitette át az ágyát hozzád?o.O Fél egyedül?:D ha igen örüljön hogy beengedted magadhoz. Egyébként próbáltad mér vele megbeszélni már amennyire komolyan lehet? De te idősebb vagy, anyukád miért nem neked hisz? Amúgy szerintem a húgod csak több figyelmet akar, vagy rád hasonlítani.
2012. aug. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!