Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüleim nem tudják elfogadni,...

Paris hilton kérdése:

Szüleim nem tudják elfogadni, hogy külföldön fogok dolgozni . Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Júliustól megyek ki külföldre Angliába bébiszitterkedni ,de a szüleim nem akarják elfogadni. Folyton azt hajtogatják,hogy átvernek meg majd tanulok a káromon es sirva fogok hazajönni :/ Meg hogy egy csomó lányt k...nak visznek ki :/Pedig egy rendes,megbízható ügynökségtől megyek ki,anyum be is kísért még áprilisban amikor intéztem a munkát. Apum meg azzal jön,hogy meg se fogok tudni szólalni angolul mit akarok én ott ..Pedig most lett neg az angol nyelvvizsgám... Mit tegyek?? Már nem birom !! 22 éves vagyok.
2012. jún. 15. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj ki és kész. 22 évesen már szólhatnak bele, hogy mit csinálsz. Ha majd kint vagy egy ideje és nem evett meg senki, ők is be fogják látni, hogy feleslegesen aggódtak.
2012. jún. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Kibírod még ezt a 2 hetet és kimész.
2012. jún. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

én is voltam aupair, kétszer is, elsőre nagyon szívtam, szóval megértem h féltenek

DE! nem szólhatnak bele és ezt te is tudod. Hiányozni fogsz nekik, hülyén vezetik le. Nem kell mást csinálnod, mint elfogadnod h ők így aggódnak, komolyan, ne foglalkozz ezzel


Sok sikert, remélem jó családhoz kerülsz!!

2012. jún. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

És ha szívsz, akkor mi van? Legfeljebb tanulsz belőle. Probléma nélkül hogy tanulhatnál bele az életbe? Én szerintem a szülők nem azzal tesznek jót, hogy féltenek és megóvnak és le akarnak beszélni mindenről, ami rossz érhet, hanem igenis támogassanak abban, hogy menj ki és tapasztalj. Ha meg esetleg mégis belebuknál (amit hozzáteszem, erősen kétlek), akkor meg támogassanak abban, hogy tanulj a hibádból, vizsgáld meg miért nem sikerült a vállalkozásod, hogy legközelebb ne kövesd el ugyanazt a hibát.


Én is voltam kint, nekem is voltak szívás pillanataim, de én egy percig sem bántam még azt sem, amikor esőben lettem kivágva, mert a család úgy döntött nem kellek nekik többet. Nagyon sok nehéz pillanatom volt, és azt mondom szerencsére! Mert így tudtam megerősödni és megtanulni küzdeni... szóval anyukádék ne aggódjanak, hanem támogassanak és bátorítsanak, mert olyan nincs, hogy rossz lépés, de olyan igen, hogy rossz következtetés és felesleges seb nyalogatás.


Szóval lehet, hog ylesznek nehéz pillanataid, de azok a te pillanataid lesznek és csak rajtad áll majd, hogy mit hozol ki belőlük.

Ügyes legyél.

2012. jún. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is szurkolok, hogy jó családhoz kerülj, én ugyan csak egyszer voltam, de az komoly "munkatábor" volt. :)


A szüleid nem akarnak elveszíteni, hiszen így nem látnak majd napi rendszerességgel, csak félévente, évente, ami persze hogy hatalmas változás egy család, pláne szülők életében, akiknek el kell fogadni, hogy nem elég hogy kirepültél, de rögtön külföldre... Majd megbékélnek, csak nem akarják hogy bajod essen és nyilván borzasztóan fogsz hiányozni nekik ezért akarnak mindenáron visszatartani.

Én szüleim sosem tartottak vissza semmi hasonlótól, de azért az arcukon láttam az aggodalmat, az izgalmat és amikor eltűntem a becsekkolásnál még néhány könnycseppet is, ami az én szívemet is elszorította kicsit. Szülőből vannak ők is, csak jót akarnak neked!

2012. jún. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is épp külföldön vagyok bébiszitterként. Szüleim dettó így viselkedtek. Nemhagytam magam. A lehető legalaranyosabb családnál vagyok most :) Persze ők jót akarnak és féltenek, emiatt ne légy mérges rájuk. Legyen egy B terved mindig, egy hely ahova mehetsz ha valami rosszra fordul, vagy pénzed, hogy le tudj lépni ha kell. De ha esetleg az első ilyen élményed rossz, ne add fel, ne gyere rögtön haza! Hidd el, szuper élmények várnak rád! Sok sikert :)

egy párizsi bébiszitter

2012. jún. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
hova akarsz kimenni?
2012. jún. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A 20.39-es válaszadóval értek egyet.

Mintha én írtam volna.

Èn 19 éves koromban mentem ki Angliába, azóta járom a világot, nekem is voltak szívás pillanataim, de soha egyetlen percre sem bántam meg, hogy ezt az utat választottam. Èn is megkaptam apámtól, hogy nem fogok tudni megszólalni angolul, stb... tévedett! :) Söt...

Elöször Angliába mentem elöször aupairnek, engem is tettek ki esöbe, novemberben, de akkor sem bánom! Mert ezektöl erösödik az ember. Olyanokat tanulsz meg amit az iskolákban nem tanítanak.

Szerintem is meg fogod állni a helyedet, mert ha már egyszer így eldöntötted, és nem hátrálsz vissza az ijesztegetésektöl, az azt mutatja, hogy igazán akarod.

Menj és ne törödj senkivel, jó lesz! :)

Off: Nem györi vagy véletlenül?

2012. jún. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!