Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiakadok a nagymamától? Mit...

Kiakadok a nagymamától? Mit tegyek? Nem akarom elhagyni a gyerkőcöket!

Figyelt kérdés

A főnököm édesanyjáról van szó. Totálisan hülyének néz a korom miatt. De most túl messzire ment!

Tegnap volt időpontom délelőttre fogászatra. Elvittem a nagyfiút oviba, és megbeszéltem a nagyival hogy elmegyek a dokihoz (hiába időpontos, egy-két órát néha rá kell számolni).

Ülök a dokinál, mire hív barátnőm, hogy jól vagyok-e.

A kislányt kb 2-300 méterre találta meg a háztól,majdnem a főút mellett sírt, mert valami megbökte a lábát.

Rögtön rohantam oda. A kislány csurom víz (volt kb 20 fok, még annyi se), nem volt cipő a lábán, és be is kakilt, mert pelusa sem volt. Felkaptam sietek vele haza: nagymami traccspartizik két barátnőjével, észre se vette, hogy eltűnt a gyerek.

De engem mindig leszidott, ha éppen nem tudtam ránézni és kiszökött az esőre. Kb két percre.

Kérte, hogy ne mondjam el a fiának. Erre este előadta neki, hogy én azt mondtam, hogy elviszem a fogászatra, ő nem is tudta, hogy otthon van a gyerek.

Ott bukta be, hogy a fiát kérdeztem, hogy meddig marad a nagyi, és hárman beszéltük meg, hogy nem kell megkérnem a barátnőmet, hogy arra a rövid időre figyeljen a kislányra.


2012. jún. 16. 09:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát ez durva.Én talán nem is beszélnék a nagyival...A Te férjed a főnököd?
2012. jún. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Öhm, nem. Házvezetőnő vagyok, és dada.
2012. jún. 16. 09:33
 3/9 anonim ***** válasza:

nekem ez amugy zavaros.

tehat a fönököd anyjat kérted meg h vigyazzon a gyerekre?

nem tudtad volna másra hagyni?

2012. jún. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát, nagyon őszintén, nem sokat értettem ebből az egészből... Így már kicsit világosabb, hogy leírtad, hogy dada vagy.


Mindenképp ültess le mindenkit, beszéljétek végig az egészet: kinek mi a pontos szerepe, feladata. Hogyan osztjátok be a felügyeletet, és hol, milyen módon (leginkább írásban, pl. cetli X helyen) rögzítitek, ha valaki valahova elmegy, és addig másnak kell figyelnie a gyerek(ek)re.

2012. jún. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Már értem, szóval a gyerekek nem a Te gyerekeid, hanem dada vagy. Hát, a nagyi érthető, hogy aggódik, de azért neki ugyanolyan felelősséggel kéne figyelnie a gyerekekre, mint neked. Tehát ha mégegyszer piszkál, mondd meg neki, hogy ő se m tökéletes és örüljön, hogy nem mesélted el a fiának.
2012. jún. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Bocsánat, hogy zavaros lett. A lényeg, hogy a nagyi másutt lakik, olyan kéthetente jön egy hétre.

Én olyankor is dolgozom.

Meg volt beszélve, hogy nyugodtan menjek, mert elbír a kislánnyal. Hármasban.

2012. jún. 16. 09:50
 7/9 anonim ***** válasza:
Üdv a házvezetenő kombó dadák világában. Mindig lesz olyan családtag, aki kukacoskodik, aki meghazuttol, aki lenéz. Ezt az állapotot vagy teljes alázattal megszokod v megszöksz. Én megszöktem. Van új munkám, amit jól végzek, papíron le van írva a feladatom és senki nem köthet belém, kivéve, ha tényleg elszúrom.
2012. jún. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tanulság, nagyiban nem bízol, ha helyettesíteni kell téged, akkor megszervezed. Ennyi. Miért kéne ezért otthagyni a gyerekeket? Nem értem a nagy gondot.
2012. jún. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el nyugodtan a fiának, majd a fiú rendbe szedi a nagymamát.És máskor majd jobban odafigyel az öreglány arra, amit csinál.A mama egyrészt vagy tényleg hülyének néz téged, vagy bajba akar keverni, mert nem vagy neki szimpi, vagy totál szenilis és megbízhatatlan.Rád nézve egyik sem jó.A kicsire nézve sem.Nem véletlenül kér, hogy ne mondd el a fiának.Én elmondanám!
2012. jún. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!