Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nyolc éve élek együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyolc éve élek együtt a férjemmel, van 3közös gyermekünk, de amióta megszültem a gyerkőcöket, nem kívánom a sexet és ez jelenti kettőnk között a legnagyobb feszültséget! Nem igazán tudom, hogy most ez még helyrehozható vagy inkább váljunk el?

Figyelt kérdés
2008. szept. 1. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell fejjel a falnak rohanni. Kérdés, hogy szereted-e még a férjedet, és akarod-e, hogy megváltozzon a kapcsolatotok? Mert akkor sokat tehetsz érte. A nők leggyakrabban akkor nem kívánják a szexet, ha fáradtak, vagy ha saját magukkal, a saját testükkel nincsenek megelégedve. Nem tudom, Téged mennyire viselt meg a 3 szülés, de biztosan nem olyan a formád, mint lánykorodban. (Senkinek nem olyan:)) Próbálj sportolni, hódítsd vissza a férjed! Sok sikert!
2008. szept. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

semmiképp nem a válás a megoldás. Beszélgess a férjeddel, fedezzétek fel újra egymást, legyetek nyitottabbak.


Ha nem boldogulsz keress fel szexuál pszichológust aki segít feloldani a blokkokat miért nem kívánod a szexet.


semmiképp ne add fel, a férjed biztos szeret!

2008. szept. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk is 3 gyerekünk van . Nekem szerencsém van én minden szülés után egyre jobban kívántam a párom , csak fáradt is voltam/vagyok elég gyakran . Azért próbálom a párom simogatni , puszilgatni , hogy érezze , hogy szeretem . Ha én nem is kívánom a szexet őt ki szoktam elégíteni és ha sikerül a gyerekeket időben lefektetni és még nekünk is van hozzá energiánk akkor szeretjük egymást . Néha rá kell magam venni...de aztán megy minden .Azért egy kérdésem lenne :szülés elött rendben volt köztetek a szex?
2008. szept. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!