Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen cikis élményetek volt...

Milyen cikis élményetek volt a szüleitekkel?

Figyelt kérdés
2012. jún. 16. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Lassan 1 éve lesz, hogy megtörtént. Úgy tudtam, hogy a szüleim csak a következő nap du érnek haza a céges kirándulásból. Mit sem sejtve, buli után 3-4 óra körül vittem haza a barátnőmet. Már az ajtóban egymásnak estünk, és mikor beértünk a lakásban már a felső nem volt rajta, csak a melltartó volt felül, meg alul a szoknya. És erre édesapám felkapcsolta a villanyt, hogy "Na fiam, megjöttél?"


Először totál ciki volt, égett a pofám mint állat de most már egy jót röhögünk rajta. :D:D

2012. jún. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

én és a párom évekkel ezelőtt csináltunk hát, hogy is mondjam, olyan fotókat, amiken én épp bekapom a lompost!:)


fölraktam őket a gépre, ha jól emlékszem el is rejtettem őket, erre egyszer csak teszünk-veszünk anyámmal, és kirakódott egy kép mint képernyőkímélő.


odarohantam a géphez, de sajnos késő volt, anyám ott állt lefagyva... irtó ciki volt, azt hittem elsüllyedek, nem is tudtam mit mondani.

azóta nem is jött fel ez témába, de jobb is..:)

2012. jún. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
mi a mosógépen töcsköltünk a párommal, amikor anyámnak pisilni támadt kedve :D :D :D :D
2012. jún. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Recska közben benyitott az anyám:D
2012. jún. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!