Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyu hapsijáról sok rosszat...

Anyu hapsijáról sok rosszat tudok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A szüleim elváltak. Én aspukámmal élek, anyu meg a hugommal. A szüleink közt rossz a viszony, de hugom apuval és én anyuval jóba vagyunk ugyanúgy. Anya pasiját(Gyurit) könnyen elfogadtuk, mert sokat szenvedett a válás miatt.

Gyurinak nincs családja, anyukájával él. A baráti társaságomból egy gyerek mesélni kezdett róla, hogy csapja a szelet a fiatal lányoknak és én is sokszor láttam részegen az utcán, meg egyszer egy árokparton is.

Anyának nem mondtam, mert mindig áradozik róla, hogy miylen jó ember, meg milyen sokat segít neki. Már 3 éve vannak együtt. Hugom is elfogadta őt. Elmondjam neki, vagy amiről nem tud az nem fáj?


2012. jún. 16. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, hogy milyen a kapcsolatod az anyukáddal, de én elmondanám.
2012. jún. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Amit nem tudsz, az nem fáj, csak megöl. Buta elmélet. Elmondani.
2012. jún. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
ha meg szeretnéd anyudat kímélni egy csalodástól jobb ha elmondod!
2012. jún. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne mond el senkinek amit tudsz!
2012. jún. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is elmondanám, de fel kell rá készülni, hogy nem hiszi el, és megharagszik. De idővel úgyis kibújik a szög a zsákból, és akkor még hálás lesz érte.
2012. jún. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én elmondanám. Tudom, hogy nem könnyű, de próbáld meg!
2012. jún. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Felesleges elmondani,úgysem hinne neked ráadásul meg is romolhat a kapcsolat kettőtök között mert biztos nagy viták lennének ebből
2012. jún. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!