Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom megsértődött, amiért...

Barátom megsértődött, amiért így reagáltam. Hogyan engeszteljem ki? Vagy mi rosszat mondtam ezzel?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt, együtt élünk már. Ő most lesz 29 a nyáron. Soha nem mondta meg konkrétan, hogy hány kapcsolata volt, és mennyi lánnyal feküdt le. Én nem erőltettem ezt a témát, azt hittem, hogy azért nem mondja meg, mert olyan sok van, és fél a reakciómtól. Soha nem akart erről beszélni, nem érdekelte az sem, én hány férfival voltam előtte. Aztán tegnap megkérdezte, én válaszoltam. Én is visszakérdeztem, és végre válaszolt is. Kiderült, hogy 26 éves koráig 7 kapcsolata volt, a leghosszabb fél évig tartott. És 5 lánnyal feküdt le. Azt hitte, hogy kiröhögöm és kevésnek fogom tartani ezt az ötöt. Én mondtam neki, hogy inkább ez a "leghosszabb fél év volt" lepett meg. Erre meg besértődött, hogy most biztos egy szerencsétlennek tartom, stb. Szerintetek mi rosszat mondtam ezzel? Mert én nem értem. Most azt sem tudom, hogy ezt az ötöt kevésnek vagy soknak kellett volna titulálnom ahhoz, hogy ne akadjon ki ezen is. Komolyan nem értem mi van, mint egy hisztis kisgyerek, úgy viselkedett, reggel meg egy szia-val elbúcsúzott, és ment is dolgozni, hozzám se szólt... Ez tényleg ennyire bántó lett volna?
2012. máj. 29. 12:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

"Erre meg besértődött, hogy most biztos egy szerencsétlennek tartom."


Ezzel a mondattal válaszoltad meg a kérdésedet. :-) Valószínűleg úgy érezte hogy lesajnáltad ezzel a mondattal. Mond el neki hogy semmi ilyen szándékod nem volt.

2012. máj. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem hiszi el, már próbálkoztam vele. Köszi a válaszod!
2012. máj. 29. 12:19
 3/15 anonim ***** válasza:
20%
azért vagytok gyerekesek,mert egyáltalán erről beszélgetni gyerekes dolog-kinek mi köze hozzá?- így lereagálni meg főleg,mindkét részről. amúgy a válaszomra való válaszod is kb egy 10 éves szintjén van. én nem megsértődnék a helyedben hanem megpróbálnék végre felnőni
2012. máj. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Figyelj, leírjam még egyszer, hogy nem én hoztam fel ezt a témát? Még a kapcsolat legelején kérdeztem tőle, nem felelt, és azóta soha fel nem hoztam. És most én azért vagyok gyerekes, mert ő felhozta a témát 2 év után, és válaszoltam neki? Amúgy meg, ha gyerekesnek tartod a kérdést, és nem tudsz normális választ adni rá, akkor miért nem léptél tovább? Miért kell beszólni és bunkózni a másikkal? Mert a te viselkedésed felnőttes, mi? Jössz ide arcoskodni, csak mert valami nem tetszik...névtelenül. Esetleg azon kívül, hogy bunkó vagy, hasznos tanácsot nem tudsz adni? Mert akkor szépen kérlek, ne fáraszd magad a további válaszadással. Nem mindenki egyforma, meglehet a véleményed, de nem kell ilyen bunkó formában előadnod.
2012. máj. 29. 12:27
 5/15 anonim ***** válasza:

Szerintem jó tudni azt hogy kinek milyen kapcsolatai voltak, mondjuk mielőtt velem összejött, sokat lehet belőle tanulni az illetőről..

Mindenképp beszélj vele, hogy nem úgy értetted, és hogy nem érdemes a múlton megsértődni vagy vitatkozni:)

2012. máj. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Zsizsik666 ***** válasza:
Igaz is, fel kellene nőni érzelmileg, de ez a férfiaknak a mai világban nehezen megy. Talán a nevelés miatt? Nemtudom, de a hisztizés, ami sokkal gyakoribb a mai férfiaknál, a rossz nevelés, rossz konfliktuskezelés miatt van, amit az anyjuktól tanultak. Nekünk nőknek ugye hamarabb fel kell nőnünk, erősnek kell lennünk. Elhiszem, hogy ez neked nagyon nehéz, beszéld meg vele többször ezt, lehet, hogy unni fogod, de inkább tisztázzátok most százszor, hogy nem akartad ezzel bántani, minthogy később újra meg újra felhozza ezt a témát, ha rossz a kedve, és hisztizni akar.
2012. máj. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy ő érzi cikinek csak rád vetíti ezért nem hiszi el hogy téged ez pont nem érdekel, meg nem úgy értetted..? Nem véletlenül nem volt ez még téma :/
2012. máj. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát ez a nevelés kérdés...sajnos őt a nagyszülei nevelték, az anyát már évek óta nem látta. :( Úgyhogy ez a "maradiság" adódhat ebből. Valószínű ő érzi cikinek, de én már mondtam neki, hogy nem érdekel a múlt, csak a jövő, ami a kettőnk jövője. És az sem érdekel, hogy mennyi lánnyal feküdt le, nem véletlen nem erőltettem a témát. Az, hogy miért hozta most fel, nem tudom, de nem is érdekel. Remélem lenyugszik, hogy biztosítsam őt arról, mennyire nem tartom fontosnak ezt a dolgot. Csak nem értettem mit mondhattam, nem hittem, hogy ez a téma még ennyi idő után is feszültséget szül benne.
2012. máj. 29. 12:47
 9/15 A kérdező kommentje:
*az anyját már évek óta...
2012. máj. 29. 12:48
 10/15 anonim ***** válasza:
Te mit válaszoltál? Az övéhez képes több vagy kevesebb amúgy? Kicsit hisztizik, majd megnyugszik. Az én expárom anno teljesen oda volt, hogy neki milyen sok nője volt...gratuláltam neki, hogy ez zseniális...Szóval szeretnek biztos arcoskodni, hogy ők mindenkit megkaphattak. Férfiak :D
2012. máj. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!