Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bolond az apám? Kilinccsel...

Bolond az apám? Kilinccsel közlekedik, mondván kilincs nélkül nem tud bemenni a lakásba a betörő. Egyik nap beállított egy L-es férfikabáttal˙ (én 150 cm vagyok) mondván neki nem kell, mi lenne, ha én hordanám. Mit tegyek? Szerintem nem normális.

Figyelt kérdés
Mindenkinek azt meséli, hogy milyen jó apa és mindenét nekem adja, közben azt sem tudja, mikor van a szülinapom és a túlméretezett kabáton kívül az elmúlt két évben még ennyivalóra se adott pénzt.
2012. jún. 16. 23:56
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
31%
ennyivalóra se? :O
2012. jún. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
36%

Nem kell neki annyi ennyi annyi!!

Ne haragudj kérdező, ezt a kérdést nem lehet komolyan venni. :D

2012. jún. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Sajnos véresen komoly. Én szégyellem magam helyette azokért a dolgokért, amiket csinál. Szerinte én vagyok az elégedetlen. Ha bevásárolni megyünk, a kasszánál kipakolja a saját dolgait a szalagra, az enyémet meg otthagyja a kosárban. Amikor megkértem, hogy vegyen nekem egy arclemosót a boltban, azt mondta, hogy ő kifizette, de a pénztáros becsomagolta egy reklámszatyorba és valahogy ott maradt. Ennyire hülyének néz. :C
2012. jún. 17. 00:08
 4/29 anonim ***** válasza:
63%
Anyukáddal mi van?
2012. jún. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Felakasztotta magát. Kikészült apámtól.
2012. jún. 17. 00:20
 6/29 Shaddark ***** válasza:
70%
Igen, problémái vannak. El tudja amúgy látni magát?
2012. jún. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
17%

És te hány éves vagy?

Arclemosó mellesleg luxuscikk:)

2012. jún. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
El tudja magát látni még pedig úgy, hogy felél mindent, amit a családjától örökölt. Gazdag szülei voltak, minden rá maradt az elkényeztetett egy szem gyerekre. Arra gyanakszom, hogy nem tud mihez kezdeni a hirtelen ráömlött vagyonnal és a felelősséggel. Én meg magával apuval nem tudok mit csinálni, és ebbe beleőrülök :C
2012. jún. 17. 00:29
 9/29 A kérdező kommentje:
én most fejezem be az egyetemet. Élném a saját életemet, de apu nem hagy békén. Nem segít, de elvárja, hogy én mindig segítsek neki. Nem tudom, mit csináljak vele, mert szerintem teljesen bolond, de magától nem hajlandó elmenni pszichológushoz(egyáltalán, érdemes vele elmenni pszichológushoz?), sőt, még fel is volt háborodva, amikor mondtam neki, hogy el kellene egy orvossal beszélgetnie.
2012. jún. 17. 00:33
 10/29 Shaddark ***** válasza:
76%
Gyámság alá helyeztetheted, de ezt csak akkor tudod ha van olyan aki ott lakik vele.
2012. jún. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!