Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ex-em, velem csalja az új...

Az ex-em, velem csalja az új nőjét hónapok óta. Volt valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy rossz a kapcsolatuk,de a volt-párom nem nyilatkozik,csak visszajár hozzám.Van közös gyerek is.Szerintetek?

2012. jún. 17. 14:19
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
83%
Ezért írtam, hogy minek hozod magad akkor ilyen helyzetbe.Miért nem keresel magadnak egy olyan férfit, akivel kölcsönösen szeretitek és tisztelitek egymást?
2012. jún. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
75%
Volt kint egy kérdés 1-2 hete, ott épp a jelenlegi csaj írt, hogy az exével csalja őt a pasija és ott is volt közös gyerek. Nem tán ő a harmadik?
2012. jún. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
88%

Ja és elég igénytelen vagy, hogy csak úgy "visszajárhat" hozzád, és semmi magyarázattal nem tartozik, hogy most te végül is ki vagy a kapcsolatban. Ha neked megfelel, hogy te vagy, akibe beletörli a farkát, gratulálok!

Ha vissza akar jönni és te is akarod, oké, de ilyen módon? Szerintem mind szánalmasak vagytok.

2012. jún. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Megnézem,ha megtalálom.Segítenél?
2012. jún. 17. 14:46
 15/24 anonim ***** válasza:
52%

Igen... 10 év után is megtalál. Mármint nem bújkálok előle csak összeakadunk. Az összes volt és jelenlegi feleségét/nőjét megcsalja velem. Nálunk nincs gyerek.

Ha érzel még iránta vmit, akkor vigyázz, ha nem, de jó vele, akkor élvezd az életet! :))))

2012. jún. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálom visszakeresni. Egyébként ott az volt, a jelenlegi nőért hagyta el a pasi az exét és a gyereket. Ez is stimmel nálatok?
2012. jún. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
2012. jún. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Stimmel,igen..."Hű de nagy szerelem"-nek indultak...csak a kics p-csa nem számított arra,hogy a páromnak korlátlan láthatása lesz a gyerekhez,stb.
2012. jún. 17. 14:59
 19/24 A kérdező kommentje:
Elovastam...lehet...még a kor is stimmel...azt mondjuk nem gondolom/gondoltam,hogy tud arról hogy apuci visszajár.Bár azt tudva,hogy nem megy a kapcsolatuk,lehet.Lehet a volt párom is ezért nem mondja mi a baj kettőjük közt...lelkiismeretfurdalás...akkor nem volt mikor "elvette"?!
2012. jún. 17. 15:03
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

És akkor most mire vagy végülis is kíváncsi?

Mi miatt írtál ki kérdést erről?

Nem szeret, és nem is fog...csak ha gond van, kell egy B-terv, ami most te vagy, pedig te voltál az A-terv korábban! Nem érzed gáznak a helyzetet?

2012. jún. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!