Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél ha a párod (ffi)...

Mit tennél ha a párod (ffi) lek. Rvázna téged és ilyeneket mondana, hogy főbe kéne lőni téged?

Figyelt kérdés
Ok nélkül, egy szimpla kérdés miatt mert nem hallottad amit mondott és megkérdezted mégegyszer... Tanácsokat kérek, hogy lehetne móresre tanítani vagy észhez téríteni, ha van más megoldás a szakításon kívül egyáltalán. 23 éves ffi, 1 éves kapcsolat együttéléssel.
2012. jún. 17. 19:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekes dolog ilyenen harcba szállni. Őrizd meg a méltóságod és pakolj össze, ne nézz vissza.
2012. jún. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

"Ha disznókkal birkózol, ne csodálkozz, ha sáros leszel."

Ezért nem érdemes móresre tanítani vagy bármit izmozni.

2012. jún. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Ha együtt éltek akkor fel is út le is út. Egyszer krvázna le AZONNAL szakítanék.
2012. jún. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Az egyetlen helyes megoldás a szakítás.

Felesleges és nem lehet észhez téríteni azt, aki ilyen.

1 másodpercet se pazarolj rá többet.

2012. jún. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem csak romlani fog a modora veled szemben, ez már verbális agresszió, nem tűrném.

Max. visszaszólni tudsz neki.

De én nem tenném, hanem lépnék gyorsan.

2012. jún. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Az exem ugyanilyen volt és pont úgy, mint te, naív módon azt hittem, hogy majd meg tudom változtatni. Aztán a k*rvázásból szépen lassan tettlegesség lett, ha pl. nem vettem munkából hazafelé sört, hogy az esti műsort sörözve nézhesse. Persze mindig a saját pénzemből ... 12 évig tűrtem a megaláztatásait, mert mindig azzal győzködtem magam, hogy másnak nem kellenék. Aztán egy nap arra ébredtem, hogy nem vagyok hajlandó így leélni az életem. Tulajdonképpen a fiatalságom ment rá feleslegesen!

Két éve vagyok együtt a jelenlegi párommal, aki még csak a hangját sem emeli fel, ha vitatkozunk, nem hogy még lek*rvázzon!

Lépj, amilyen hamar csak tudsz, ha van önbecsülésed!

Sok sikert kívánok!

31/N

2012. jún. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
kalap kabát..nem mondanék semmit,elhúznék a fenébe,hogy többet ne is lássam...
2012. jún. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ettől már csak lejjebb lesz a színvonal, ha maradsz.
2012. jún. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

le nem állnék egy ilyen sültbunkóval játszmázni.

ha nálam lakik, már aznap az ajtón kívül találná magát a cuccaival együtt, ha én laknék nála, akkor minél rövidebb időn belül keresnék egy új lakhelyet.

2012. jún. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ne várd meg míg ez mindennapos lesz, vagy míg elkezd verni is. Lépj le!
2012. jún. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!