Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondott ilyeneket, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondott ilyeneket, mit tegyek, hogy ne gondoljon másokra? Szakítanál, ha ilyet mondana a párod?

Figyelt kérdés

A párom tegnapelőtt azt mondta,hogy másra gondolt,hogy mással milyen lenne járni,hogy más hogyan bánna vele.Ez nekem rosszul esett nagyon.Ma meg azt mondta,hogy tegnap is gondolt másra,egy exére és egy sztárra.Nagyon fájt a szívem,nem tudtam mit csinálni..:( :/ de nem hagytam el.A kérdés egyértelmű,ott van fent.

Másrészt szeretném még megkérdezni..hogy akkor csak hazugság szerintetek,hogy szeret?


2011. jún. 21. 20:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%

Hát ha ezt így kerek perec megmondaná, kitenném, az biztos.


De gondolom ti még elég fiatalok vagytok, ha sztárokról fantáziál a drága..

2011. jún. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%

Megmondanám neki, hogy akkor rajta, próbáljon ki mást...

Én elhagynám, ha másokról fantáziál, sztem nem szeret igazán. De lehet tévedek, ehhez ismerni kéne.

Remélem jól döntesz.:)

2011. jún. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%

Mellettem csak ne fantáziálgasson másról, ha nincs megelégedve velem akkor keressen jobbat, én biztos szakitanék vele.

A viselkedése csak az exe iránti vonzódást bizonyitja, és szerintem nem szeret téged, mert akit szeretünk nem bántjuk meg

2011. jún. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Ha 2x is mondta, képes volt 2x is belédrúgni ezzel akkor rúgd ki a picsba!!!
2011. jún. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%
Lehet, hogy ezzel arra akart utalni, hogy mondjuk nem bánsz elég jól vele. Nem vagy hisztis, vagy túl féltékeny vagy bármi? Talán már nem szerelemes beléd. Kérdezd meg, hogy szerinte min kéne változtatni ahhoz, hogy ne gondoljon másra (vagy legalábbis ne vallja be, szerintem mindenki gondolkodik ilyen dolgokon).
2011. jún. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
A barátod egy érzéketlen kis p.öcs. Tedd ki, nem érdemel meg.
2011. jún. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%

ma 20:21


Hát azért van amikor megbántjuk, de ha szeretjük akkor legalább bocsánatot kérünk és próbálunk jobbá vállni.

Na meg persze a másik sem tökéletes szinte sosem.

2011. jún. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
62%
Én is szoktam sztárokról fantáziálni, és nem vagyok gyerek! Amúgy ha szex közben gondolt másra, az nagyon durva, akkor unalmasnak tart, és ezzel szeretné élvezhetőbbé tenni az aktust!De nem kizárt, hogy Te vagy az oka! Tedd színesebbé a szexuális életeteket! Ha pedig csak úgy általánosságban gondolt másra, az szerintem megint csak nem baj, mert én is szoktam, pedig full szerelmes vagyok! Csak én titokban tartom, mert szerintem ehhez senkinek semmi köze! A páromat pedig nem bántanám meg vele :P
2011. jún. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
mindenki fantáziál néha de ezt nem szokás a másiknak elmesélni. ha ilyet mondana a párom nem is tudom hogy néznék rá ezután.
2011. jún. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez annyira aranyosan naiv kérdés, de a legjobban "az exére és egy sztárra" passzus tetszett :))

Én csak azt tudom mondani, neked, hogy jön még kutyára kamion (azaz lesz mindkettőtöknek más is, ami más milyenségű is lesz). Addig meg élvezzétek egymással az eltöltött heteket és ne rágódj ilyesmin, inkább legyél te is kreatív és vágd vissza, hogy kivel járnál szívesebben, mert pl. kevésbé büdös a lába, stb.

2011. jún. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!