Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha anyámék azt...

Mit tegyek, ha anyámék azt mondták, kidobnak, ha összeállok egy 31 éves emberrel?

Figyelt kérdés

Még csak barátkozunk, néha beszélünk, ennyi. De ők már olyanokat mondtak, főleg anyu, hogy ha merek vele találkozgatni, akkor kiraknak azonnal. Nem tudom, mit tegyek, félek, hogy komolyan gondolják.

18/L


2012. jún. 18. 22:05
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
67%

Ez nekem azért is furcsa, mert én 17 évesen egy 40 éves külföldi férfiba voltam hót szerelmes.

A szüleim se repkedtek az örömtől, de egyszer nem hangzott el, hogy kidobnak. Próbáltak lebeszélni, amikor látták, hogy hasztalan, akkor kérték, hogy hadd találkozzanak vele.

Amikor felmérték, hogy nem sorozatgyilkos és normális, akkor aggódva, háttérből figyelve, de engedtek.


Amikor szakítottunk (az én döntésem volt), otthon vigasztaltak.


Sőt, később volt egy olyan barátom, aki finoman szólva nem a lányos szülők álma. Annyit kérdeztek csak, hogy "ugye nem tervezel komolyan vele?". Mondtam, hogy nem, megnyugodtak.


Nekik mindig az volt az elsőszámú szempont, hogy jól bánik-e velem a partner és boldog vagyok-e mellette. Fújni akkor fújtak, ha szakított velem valaki és látták a kiborulásomat.


A saját életemből kiindulva nekem máig nagyon furcsa, hogy valaki képes azzal fenyegetni a gyerekét, hogy kiteszi otthonról.

2012. jún. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
ezt a "problemat" minden szulo maskepp reagalja le
2012. jún. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
63%
figyelj, ha egy 30-as pasi tőled akar valamit, azzal zűr van. nem feltétlenül nagy zűr, lehet, hogy csak az önbizalma kicsi, de ki tudja. én se hittem el ennyi idősen, de már belátom, hogy igazuk volt az akkori felnőtteknek.
2012. jún. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Végül mi történt? Megbékéltek?
2012. júl. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!