Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha anyámék azt...

Mit tegyek, ha anyámék azt mondták, kidobnak, ha összeállok egy 31 éves emberrel?

Figyelt kérdés

Még csak barátkozunk, néha beszélünk, ennyi. De ők már olyanokat mondtak, főleg anyu, hogy ha merek vele találkozgatni, akkor kiraknak azonnal. Nem tudom, mit tegyek, félek, hogy komolyan gondolják.

18/L


2012. jún. 18. 22:05
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
79%
hát rómeó és júliát ne játssz. ismerd meg a pasit, anyudéknak nem kell tudni, és ha már ismered, tudod mit akar, mik a céljai, nem csak veled, hanem ugy általában, már tudni fogod megéri-e a rizikót. Anyukád se rosszat akar, csak nem szeretné, ha kihasználna a srác.
2012. jún. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
70%
Ne szólj anyádéknak, hogy találkozgattok. Ha komolyabbra fordul a dolog, akkor egy ideig lehet titkolni, de aztán jobb ha megmondod neki hogy rendes ember szereted őt, ő is téged bla bla... Aztán ha ezekután kiraknak, akkor egy idő után úgy is megbánják. Persze én számolnék ezzel hamarabb.Megbeszélném a pasival, hogy összeköltözés lehetséges e, ha szüleid ezt csinálják. Mint mondtam, ehhez az kell hogy komolyra forduljanak a dolgok köztetek. Addig pedig ne kösd anyádék orrára a dolgot.
2012. jún. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
61%
Ezt csak azert mondjak, mert feltenek! Nem fognak kidobni, ezt Te is tudhatnad. Nem akarjak, hogy tonkre tedd az eleted, peldaul hogy ne vegezd el az orvosit stb. Bizz a szuleidben kicsit jobban, megha nincs is mindig igazuk, ok a legjobbat akarjak neked.
2012. jún. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Ezt csak azert mondjak, mert feltenek! Nem fognak kidobni, ezt Te is tudhatnad.


Te nagyon naív vagy.


Ha valakit féltek, meg szeretek akkor nem azzal fenyegetem meg, hogy pl megölöm, vagy kidobom...

2012. jún. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
11%
Én simán kidobnálak .De nem lenne gond,mert a pasi biztos szponzorálna téged továbbra is.
2012. jún. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Orvosi mellett nem lesz időd a 31 éves palira,de semmilyen más férfira nem lesz időd.Esetleg egy kósza numera...Nem bántásból mondom...Szóval ha kiderül a felvételi,jobb ha kihasználod a nyarat.
2012. jún. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Pedig ezt a hibat az en anyam is elkovette, es igen o nagyon szeret engem. Ha hiszed, ha nem! A ketsegbeeses beszel beloluk.
2012. jún. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

"Én simán kidobnálak .De nem lenne gond,mert a pasi biztos szponzorálna téged továbbra is"


Hát akkor remélem, nincs gyereked, ha szerinted valakit ki kell dobni emiatt. Egyébként mivel szponzorál?

2012. jún. 18. 22:42
 19/24 anonim ***** válasza:

Azzal is számolj, hogy ha felvesznek orvosira annak a költségeit te egyedül, hogy teremted elő.

Szerintem hagy időt a dolgoknak.

2012. jún. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
67%
Nem akarom leszólni a szüleidet,de az ostoba emberek szoktak ilyenekkel fenyegetőzni,hogy kidobnak,ha nem úgy élsz,ahogy ők kitalálták neked előre.Amúgy tényleg furcsa,hogy egy 31 éves kikezd egy ilyen fiatal lánnyal,de a te életed,senkinek nincs joga bírálni,meg beleszólni.
2012. jún. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!