Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem lelkiterrorban tart....

Férjem lelkiterrorban tart. Vagy én tévedek? ( bovebben lennt)

Figyelt kérdés

Egy fontos magàncègnek dolgozik, èn mèg tanulok..màr csak 2 vizsgàm hiànyzik..A mai eset: minden nap elmegyek vele mindenhova ahova a munkàja miatt kell mikozben ordìtozik velem mert ideges az ido fogyta miatt, az osszes rendezvènyen segìtek amiben èpp kell. Tegnap megbeszèltuk h mivel ma neki amùgy is teljes mèrtèkben kell dolgoznia ès ideges lenne, teljesen blokkolt a munka miatt nincs èrtelme h èn egyedul az irodàban ucsorogjek, semmi gond ha most az egyszer itthon maradok tanulni mivel holnaptòl ènis dolgozom a vizsgàm pedig hètfon van...Ma rreggel 1000 szer mondtam neki menj, keljunk fel...semmi. Aztàn felkel ès ahogy megbeszèltuk tegnap maradok tanulni, erre ideges lesz, ignoràl, nem bùcsùzik el tolem, h mekkora szemèt vagyok h nem megyek vele, lefut a lèpcson kinyom a telefonon mert sietnie kell (addig nem kellett), majd visszahìvom ès h mekkora kocsog vagyok, mert ha bàrmire szuksège van tudja h èn megteszem ( addig azt mondta h hagy tanulni semmi szìvessèget nem kèr tolem), de most legalàbb tudja, h nem szàmìthat senkire. én csak arra kellek h ott legyek..mert az neki jò kozèrzetet ad, akkor is ha lehet le se jon az irodàba vagy ha igen akkor ideges..de èn legyek oda bezàrva ès nem èrdekli hogyan de a stressz kozepette tanuljak.

ès most mèg itthon is nehezen tanulok mert lelkiismeretfurdalàsom van, h hogy tehettem mikor a legfontosabb rendezvèny amit valaha csinàlt...ez mindig ìgy megy,,nem bìrom màr...nekem is van èletem!! Nem èlhetem mindig az ovèt!!



#stressz #férj #lelkiterror #nem bìrom tovàbb #nekem is van èletem
2012. jún. 19. 11:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Nem értem. Bejársz vele dolgozni, hogy szobadíszként ott ülj az irodában?
2012. jún. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
minek mentél hozzá?
2012. jún. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Most azért ilyen idegbeteg, mert nagy rajta a nyomás. Máskor is ilyen idióta? Hát le kéne ülni tisztázni, miért is vagy neki.
2012. jún. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
33%
Egyszeruen hagyd ott és válj el. Ilyen terrorban nem lehet tovább élni.
2012. jún. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Shaddark ***** válasza:
28%

Azért el ne válj :)))

Beszéld meg vele de ne most, hanem ha kicsit megnyugodott ő is, kevesebb rajta a nyomás.

Az nem jó ha a streaaz által keltett feszültséget rajtad vezeti le, ezt tényleg meg kell beszélnetek.

De csak okosan, te is akkor beszélj majd róla ha már nyugodtan és tárgyilagosan meg tudod oldani.

Amúgy igazad van, de egy kapcsolatban ez mit sem számít.

Ha továbbra sem oldódna meg a probléma (megbeszélés után) akkor kérd meg hogy menjen el szakemberhez aki tud segíteni neki az állandó idegeskedést leküzdeni - az ő érdekében.

2012. jún. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%
Bla..bla..bla..megbeszéltétek, hogy otthon maradsz,de reggel mégis azt akarta, hogy vele menj, te meg már nem akartad magad meggondolni. Ezért miért kell regényt írni, tele felesleges informácóval? Azt írod ez a legfobtosabb rendezvény. Nyílván ő maga sem tudta eldönteni először, hogy elkísérd vagy nem. Aztán utolsó pillanatban meggondolta magát. Ez tényleg óriási katasztrófa, valószinűleg 2 nap múlva már nem is fog rá emlékezni, de azért csak rágódj rajta.Sőt válj el tőle, csak mert 1 h.lye ezt írja. Nők...
2012. jún. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
64%
Szia,én átéltem ezt gyermek koromban faterom volt ilyen! nem csak édes anyámat minket is terrorban tartott! úg nevezet lelki terorr! ígazábol csak te egyedül tehetsz ellene!! észre kell végre venned,hogy veled ígazolja,hogy ö mennyit dolgozik te pedig nem hiába vagy ott mellete nap mint nap az órrod alá dörgöli,hogy nem keresel önáloan nincs saját életed hisz mindig ö mondja meg mikor hova és mit csinálj ne haragudj meg a meg látásom miatt e talán idelye lenne lábara állni és eldönteni neked mikor mit és hol kell meg csinálni és ki álni maga ért végre elönteni neked mi a jó itt megjegyzem a lányom úgyan így van és semmit sem tudok tenni söt már majdnem ott tartunk én vagyok hibás mindenért:( ép most szeretném majd kérésem fel tenni,hogy hol rontottam el neked sok sikert!! és kérlek ne hagy maga mert ez csak rosszabb lesz és nem fog javulni sosem 1 anyuka ki már 55 éves
2012. jún. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Shaddark ***** válasza:
68%

"és nem fog javulni sosem " :)

Amivel nem foglalkozunk, elhanyagoljuk, az tönkremegy vagy úgy marad.

Amivel törődünk, gondozzuk az fejlődni fog, kivirágzik.

Mindenki saját sorsának kovácsa, soha nincs az életben olyan hogy mert Ő a hibás.

Minden oknak van okozata és minden okozatnak oka.

Egy kapcsolat pedig társas játék, nem egyedül játszák.

2012. jún. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Engem csak az érdekel, hány éves vagy? Ha ilyen apróságokon így ki tudtok akadni mindketten és ennyire mindketten csak a saját igazatokat tudjátok fújni, akkor nem lehettek túl érettek.
2012. jún. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik abból, amit írtál, hogy ez rendszeres probléma. Gondolom felnőtt férfiról beszélünk, és nekem ez kicsit olyan, mintha Te lennél az anyja. Miért neked kell keltegetni, aztán meg veled kiabál hogy elkésik? Veled ki foglalkozik? Érdekli hogy vizsgád lesz és Te tanulnál? Gondolom így is izgulsz a vizsga miatt, még ez is. Önző dolog amit csinál. Milyen szerepet töltesz be az életében? Rengeteg kérdés merül fel ilyenkor az emberben még, de sok sallang infót írtál és egy csomó lényegi dolog gondolom lemaradt, amitől jobban át lehetne látni a helyzetet. Így erre nehéz reagálni okosat :). Egyébként ez meg nem akkora dolog, h leköcsögözzön....ilyet nem mondok annak akit szeretek, ezen kívül maga sem tudja mit akar.
2012. jún. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!