Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ereztetek e mar hasonloan?...

Ereztetek e mar hasonloan? (bovebben lent)

Figyelt kérdés

H rosszul valasztottatok mikor ferjhez mentetek???? Nem tudom nalam ez az utobbi idoben nagyon sokszor ram tor es egyre nehezebben tudom elfolytani. Szerelmes voltam a paromba anno, de ez mara mar nagyon lapos. Jo apja a kislanyomnak es dolgozik. De az alapveto problemam h otthon semmit sem csinal. Az o szulei eleg koszosak, o ebben nott fel, en meg egy olyan lakasban ami tip-top volt. Nem azt mondom h varazsolja tip-top-a csak neha jol esne ha segitene, ha legalabb ne ledobalna a szennyest ott ahol eri, ha nem lenne ilyen trehany es becsulne azt amit csinalok. Hozzateszem h nem haztartasbeli vagyok akinek ez a dolga, hanem en is dolgozom, ugyanannyit utazok naponta mint o, SOT tobbet is keresek joval mint o. De megis egyre inkabb ugy erzem magam h hazi rabszolga vagyok a melo mellett es melozom a munakhelyemen es otthon is. Ot nem zavarna ha nem csinalom meg, de engem zavar. Mar probaltam vele errol beszelni komolyan, vicces formaban, de ahelyett h probalkozna es probalkozna oromet szerezni inkabb sertesnek veszi es beduzzog. Emelett allandoan a sport csatornanak kell szolnia ejjel nappal vagy a kriminek, mondjuka kriminel meg lett mondva h amikor a kislanyom ebren van nem, mert enm erre szertnem nevelni, de nincs az h amikor a kicsim elmegy aludni akkor megnezzunk egy kozos filmet, vagy kozosen egy tfv musort, mert ot semmi nem erdekli a fentieken kivul, engem meg ez a ket csatorna abszolute nem erdekel. Igy ugy elunk egymas mellett. DE nem vagyok boldog. Sokszor mentem at depresszios szakaszon, sosem igazan segitett.

Ilyenkor mindig elkalandoznak a gondolataim, h mi lett volna ha... volt egy baratom a ferjem elott, aki fiatalabb volt nalam, es sok kritika ert minket emiatt 7 ev volt a kulonbseg... en mar akkor sikeres voltam a szakmamban mikor meg csaka z egyetemet fejezte be. Mas orszagban laktunk, es en akkor meg nem voltam kesz Mo-ra visszakoltozni. O csak miattam jott volna kulfoldre de nem igazan szeret kulfoldon elni. Akkor a mamaja nagyon beteg lett es en ugy lattam jonak ha o mamaja mellett marad. Feladni az allasom nem tudtam, mert itt lakashitelem van, Mo-n meg nem biztos h tudtam volna rogton munkat talalni. Ekkor mielott meg vegig gondoltam volna h hogyan tovabb, a tesom kozbe lepett, es megirta neki email-ben h en nem akarok tole semmit. Ami igy nem volt igaz. Evvel sraccal nagyon jol tudtunk beszelgetni a legbelsobb erzelmekrol es gondolatokrol, es sosem volt meg ilyen mely intellektualis kapcsolatom azota sem senkivel.

Es mivel nem vagyok igazan boldog egyre inkabb tobbet foglalkoztat a gondolat h mi lett volna ha.... maskepp alakul minden.


Hogyan lehet ebbol kikeveredni????


2011. szept. 26. 05:35
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Egy idő után az exeddel ugyanígy ellaposodott volna a kapcsolatotok.

Szerintem a te problémád, hogy nem jársz el otthonról, nem kapcsolódsz ki. Járj el edzeni, vagy csak néha egy-egy órára beülni kávézni a barátnőkkel, vagy egyedül.

Néha a férjeddel is csinálhatnátok közös programot a kislányotok nélkül, mert amikor ott van nyilván nem lehettek annyira közel egymáshoz, mert rá kell figyelni.

Ami a szennyest illeti.. Esetleg megpróbálhatnád, hogy teszel egy szennyes tartót a szobába is (vannak nagyon szép fonott fa szennyes tartók), és megkéred, hogy ha TISZTÁN szeretné viszontlátni a ruháit, akkor vagy ide dobja, vagy a fürdőszobába, ha a földön látod vagy kidobod, vagy nem mosod ki. Tudom, gyerekesen hangzik, dehát a párod is gyerekesen viselkedik, szóval csak így lehet rá hatni.

A tv műsorokkal kapcsolatban nem tudom a megoldást, nálunk is állandó konfliktusforrás hogy mit nézzünk. Esetleg beoszthatjátok, hogy ezt meg ezt a műsort megnézitek, de utána megnéz ő is veled egy filmet.

Nézd, én elhiszem, hogy nehéz kapcsolatban élni hosszútávon, hiszen szerelem ide vagy oda, emberek vagyunk, különbözőek. Valamelyik félnek muszáj kompromisszum-készebbnek lenni, ezesetben úgy tűnik, hogy ez a fél te vagy.

Ha ezek nem jönnek be, akkor mondhatod, hogy mindent megpróbáltál, de hosszú távon ez nem működik tovább, nem illetek össze. Ezt neki is elmondhatod, van rá esély, hogy megijed, és összekapja magát, de ha nem akkor kalap kabát.

Remélem sikerül változtatni.

2011. szept. 26. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

Ja, és nagyon fontos, hogy lássa, nem csak a szád jár, tényleg megcsinálod, amit mondasz.

Tehát akármilyen drága volt az az ing, ha a földön hagyja, akkor bizony kuka.

És remélem, neki nem dörgölöd az orra alá, hogy többet keresel, mert akkor egy bizonyos fokig "érthető", hogy el akar nyomni, hiszen biztos böki a csőrét a dolog.

2011. szept. 26. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 sumergo ***** válasza:
Igen, voltam ilyen helyzetben, és elváltam. (5 éve) Jól tettem. Ez csak rosszabb lesz, hidd el. :-(
2011. szept. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Tökéletesen egyetértek az első válaszadóval.


A TV-re az a megoldás, hogy vegyetek még egyet. Át kell rendezni a lakást emiatt egy kicsit, de megéri.


Egyébként én is így érzek, mint te. Én is rosszul választottam. Bár nálunk a te problémád egy kicsit bagatellnek tűnnek, (ettől még nem kicsinylem, le értsd félre, hiszen te is szenvedsz, s nem vagy boldog, ami elég szomorú). Nálunk ugyanis agresszió jött elő az évek során. Van két közös gyerekünk, s agresszivitása az egyszerű hirtelenharagúságból tízszeresére változott. Jelenleg nem merek elválni sem, mert megfenyegetett. Hát..., lásd, én sem választottam valami jól.... :-((((

2011. szept. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az exeddel most mi van?Van kapcsolata?Figyelj igaza van az előttem válaszolónak,hogy ez csak egyre rosszabb lesz,előbb utóbb a viták is egyre jobban fognak sűrűsödni és ezt a gyereked is bánni fogja.Én nem tudnék egy olyan ember mellett élni,aki csak magára gondol önző módon.Világosítsd fel ha ez így megy tovább,akkor szétválnak az útjaitok.Az exedet pedig sajnálom,hogy így tudta meg,ez elég szemétség volt tőletek.
2011. szept. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha nem hat rá a szép szó még próbálkoznék egy darabig a gyerek miatt. Amúgy nem kell feltétlen kidobni az ingét az is elég, ha pl eldugod valahova, ahol az életbe nem találná meg, persze tisztán és megmondod neki ki lett dobva és minden ki lesz ami nem a szennyesben vagy a helyén van! Aztán mikor fogynak a ruhái meg más cuccai nem találja akkor majd rájön, hogy hoppá akkor szépen a szennyesbe/helyére teszem.

HA nem használ és inkább másikat vesz meg hasonlók akkor az egész nem érdekli és tényleg Te vagy csak a cselédje meg stb vagy, akkor lépjél. Tudod Te hány nő cserélne Veled? Jó állás? El tudod tartani magad és a gyereked? Más nő ilyen helyzetbe úgy otthagyná a párját, mint a huzat! Énnekem nincs gyerekem, de ha lenne munkám meg minden én is úgy itthagynék mindent, mint a pinty! Gyerek ide vagy oda!


Mondd meg Neki, ha szeret elmegy Veled egy párterapeutához és megpróbál Ő is kompromisszumot kötni. Mondd meg Neki adsz 1 évet, hogy megváltozzon és adsz még egyet, hogy meglásd a csoda nem 3 napig tart-e. Ha nem akkor menj hagy ott! Keresd meg a exedet, nem fejest ugrásra gondolok egy másik kapcsolatba, hogy most kezd vele hanem beszélgessetek, legyen valaki aki megért. Én ezt tenném. Csak sajna az a rohadt pénz... És sok nőt ez tart vissza.

23/N

2011. szept. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*tényleg Te vagy csak a cselédje = Te tényleg csak a cselédje vagy.
2011. szept. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Első jókat ír, hallgass rá.


A tv probléma megoldása pedig a két tévé, két vezeték nélküli fülhallgatóval. Így nem zavarjátok egymást, ő is nézheti a sportot, közben te meg a másikon amit akarsz.

2011. szept. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy szobába két tévé?!Ugye nem gondolod komolyan?!
2011. szept. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!