Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim miért nem csókoloznak?

A szüleim miért nem csókoloznak?

Figyelt kérdés
Soha nem látom őket csókolozni. Miért?
2012. jún. 19. 17:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Több oka lehet. Elképzelhető, hogy csak nem előtted csinálják. Az is lehet, hogy nem tartják fontosnak. De még rengeteg más oka is van. Egyébként is ritka az az idősebb szülő, aki a gyereke előtt csókolózik.
2012. jún. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%
Csókolózni, vagy pusziszkodni nem látod őket,(?) mert nem mindegy.
2012. jún. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Apa néha ad neki puszit a nyakára vagy pedig az arcára de csókolozni szinte sosem szoktak.
2012. jún. 19. 17:53
 4/18 anonim válasza:
100%

osztom az első válaszoló igazát.

de sajna az is lehet,hogy már nem szerelmesek egymásba.az én szüleim sem csókolóztak soha.kettesben sem.ezt anyámtól tudom.

2012. jún. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én sem csókolózom a gyerek előtt, mert az magánügy.
2012. jún. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Az én szüleim sem csókolóztak előttem. Nyilván már nem lángol úgy a szerelem, mint a kapcsolatuk kezdetén.

Apum minden szombat-vasárnap reggel bevitte az ágyba Anyumnak a kávét. De nem csak ez, hanem millió más jel mutatta, hogy szeretik egymást. :)

2012. jún. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok.

Mert a csók szexuális töltésű, és nem a gyerekre tartozik. Azt kettesben illik csinálni.

2012. jún. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
96%

A szülők sosem csinálják a gyerekük előtt. Ez magánügy. Ha körülnézel az utcán és látsz fiatalokat csókolózni vagy egymás hátsóját tapizzák, az nagyon illetlenség.

Egyszer olvastam a BKV Figyelőn, hogy sok kommentelő panaszkodott, hogy a fiatalok ilyen dolgokat művelnek nyilvánosan.

2012. jún. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
64%

Lehet, hogy csak előtted nem csinálják.


#8 - Nem tudom mi bajuk van az ilyen embereknek. Biztos vagyok benne, hogy aki ki van békülve önmagával és a világgal, azt ez nem zavarja.

2012. jún. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
93%

"Nem tudom mi bajuk van az ilyen embereknek. Biztos vagyok benne, hogy aki ki van békülve önmagával és a világgal, azt ez nem zavarja."


Hát... velem volt már olyan, hogy ültem, a szerelmespár állt mellettem, és a fiú keze a lány szoknyája alatt matatott. Én békében vagyok a világgal is, magammal is, de nagyon kényelmetlen volt.

2012. jún. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!