Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki kényszeres hazudozóval...

Aki kényszeres hazudozóval járt, vagy élt együtt, hogy tudott megbízni a későbbi párjában?

Figyelt kérdés
Nem lettetek tőle kissé paranoiásak, gyanakvóak?

2012. jún. 19. 18:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte az voltam, de már teljesen megbízok a mostani barátomban. Mondjuk én lefektettem a "tilos hazudni" szabályt :)
2012. jún. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Én abszolút paranoiás vagyok. Ezt szerintem nem is fogom "kinőni".
2012. jún. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sehogy, azóta nincs senkim.
2012. jún. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Dehogynem, nagyon gyanakvó voltam, de már kezd elmúlni, a jelenlegi sokat bizonyított.

20L

2012. jún. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Most lett vége érzelmileg a kapcsolatomnak, egyfolytában hazudott a párom. Elég volt. Hogy később bízhatom-e bárkiben? Ki van zárva.
2012. jún. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Először nehezen. Aztán az idő múlásával rájöttem, hogy neki lehet hinni.
2012. jún. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én sem tudom mi lesz, de félek marad az örökre egyedül...
2012. jún. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Azóta fenntartásokkal kezelem az új páromat. Valami hasonló ő is mint a megrögzött hazudozó volt, csak ő épp mellettem próbál jó útra térni, kinőni ezt a gyerekes dolgot. Messze nem olyan durva a helyzet ha füllent, de mégis mivel a tűréshatárom a témában nulla körül mozog, ezért a kicsin is kicsapom a balhét, ráadásul az első hazugsága óta, amit beismert nagynehezen -merthogy náluk örök szabály, hogy semmi szín alatt be nem vallani, még ha kiderül akkor sem- nem tudok benne megbízni, és gyanakszom, tán már akkor is amikor nem kéne. Ami persze nem jó, de miért kellett eljátszani a bizalmat?

Igen, én közel állok a paranoiához a témában.

2012. jún. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, te hogy vagy vele, de amikor nekem hazudott, vagy nagyot mondott az exem, akkor az esetek 90%-ban egyből tudtam, hogy sáros, a maradék 10% meg kiderült később. Nem foglalkoztam ezzel tudtam, hogy ilyen, azt is tudtam, hogy így nem lehet hosszú távon élni, úgyhogy kirúgtam. A mostani párom nagyon vicces, ő nem hazudik, csak néha nem lehet eldönteni, hogy mikor mondd valamit komolyan és mikor viccel... (Persze amikor viccel elárulja magát, mert mosolyog, de aki nem ismeri, az beugrik neki.) De már ezt is megszoktam, általában tudom, hogy mikor viccel, ha pedig mégse jövök rá, jót nevetünk és kész, ez teljesen más, mint a hazudozás. Egyébként nem voltam vele sose bizalmatlan, mert pár hét alatt kiderült, hogy őszinte. 26N
2012. jún. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nem tudok megbízni olyanban,aki hazudik. Pláne hogy kényszeresen?Persze hogy paranoiás lennék,sohasem tudhatom mikor mond igazat(valószínűleg sose),ez mire jó,kinek kell ez,mi szükség az örökös bizalmatlanságra...
2012. jún. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!