Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék megbízni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék megbízni a barátomban, akivel márt fél éve együtt vagyunk?

Figyelt kérdés

Soha nem adott okot a bizalmatlanságra, én meg alapból nehezen bízok meg egy pasiban, még magamban is. Segítsetek léci.

(24/L és 30/F)


2009. szept. 8. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is hasonló vagyok,nehezen bízok meg a páromban,de eddig nem csalódtam benne,már fél éve.

Oda figyelek a dolgokra,és ha gyanusat látok akkor elkezdek utánajárni a dolgoknak,óvatos kérdésekkel.

Ha valami nem ok, akkor így gyorsan lebukik az ember.

Ha pedig nincs gyanú,akkor nincs probléma.

És így a legjobb!

2009. szept. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én már csalódtam többször is a pasimban:( (több mit egy év alatt) persze nem megcsalás, de párszor már nagyobb dolgokban is hazudott, akkor én hogyan bízzak meg benne?

Jó, hogy bizalmatlan vagy, mert így nehezebb becsapni. De azért ne vidd túlzásba! Ne gondolj rossz dolgokra, csak örülj, hogy együtt vagytok, kapcsolódjatok ki egy kicsit.

És beszélgessetek sokat, és ha félsz valamitől, hogy hol volt, mit csinált, akkor kérdezz rá inkább mint hogy magadba fojtsd és folyton rettegj.

2009. szept. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elkövettem azt a szemétséget vele szemben, hogy megcsaltam, de csak egy csók volt, nem több! Szerintetek megbocsát nekem valaha?
2009. szept. 21. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!