Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Külföldön dolgozó párotokat...

Külföldön dolgozó párotokat meg szoktátok látogatni alkalomadtán? Szerintetek nem természetes, hogy idővel, kiviszem a családomat (látogatóba), hadd lássanak bele ők is egy kicsit az adott idegen kultúrába?

Figyelt kérdés
2012. jún. 19. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy látogatás alatt nem sokat lehet egy kultúrából látni, ahhoz hosszabb idö kell.

NEm világos, hogy KIT értesz a családod alatt - ha a párod ott dolgozik, akkor milyen családról van szó?


Külföldön meglatogatni valakit csak akkor szokás, ha meghiv, másodszor általában elég sokba kerül. HA az illetö ott dolgozik, akkor nem feltétlen akarja az egész rökönságot a nehezen megszerzett pénzén utaztatni.

2012. jún. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát én ha hosszú hetek, neadjiten hónapok után meglátogatnám a külföldön dolgozó párom, azt egész biztos nem akarná a családom látni. :D

Egyébként meg ez szerintem sem természetes, majd ha a párod látogat meg téged, akkor átugratok hozzájuk 1 napra, hogy bemutatkozzon, de ne vidd a rokonságot szerencsétlen nyakára.

2012. jún. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én sem vinném a nyakára a családomat, akkor sem ha évek óta együtt vagyunk. Az a fontos, hogy az ő családja lássa eleget, meg hogy én... Az én családomnak is lehet hogy hiányzik, de baromira kínosan érezném magamat, ha közölné a párom, hogy nem egyedül jön a várva várt találkozóra, hanem családostól.

Imádom a családját, nem erről van szó, de nekem akire ELSŐSORBAN szükségem van, az az én családom, tőlük el is várom, hogy olykor "rámnézzenek" és a párom. Ha választhatnék, hogy egy hetet töltök vele kettesben, avagy vele plusz az egész pereputtyal, akkor nem is kérdéses melyiket választanám. Nem tudom, nekem baromira furán venné ki magát, de nektek kell ezt érezni!

2012. jún. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nem friss kérdés, de azon röhögök, hogy itt senki nem értette meg a kérdezőt. :))))


A kérdező párja kint van külföldön, és a kérdező nyilvánvalóan sérelmezi, hogy a párja őket (tehát a kérdezőt például) nem viszi ki magához látogatóba. Tehát a külföldön lévő pár nem viszi ki magához a SAJÁT családját.

2013. jan. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Pontosan erről volt szó kedves utolsó :)) !!! Azóta szerencsére megoldódott a helyzet.
2013. febr. 2. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!