Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj, ha "családként"...

Miért baj, ha "családként" viszonyulunk egymáshoz? Nekünk ez a természetes.

Figyelt kérdés

Idén nyáron 5 éve, hogy együtt vagyunk a párommal. Igaz, nagyon fiatalok vagyunk (22 év) de komolyan gondoljuk a kapcsolatunkat, s van aki emiatt hülyének néz. Még a barátaink közül is vannak néhányan, de a párom anyukája is néz néha ferdén emiatt.

Ilyen dolgokra gondolok, hogy nálunk nincsenek anyagi dolgokon osztozkodások, vagy bármi. Ha van 2000 Ft-om az ugyanúgy az övé, mint az enyém, ha elmegyek vásárolni nem érdekel mennyire vásárolok magamnak, mennyire neki. Sok időt töltünk együtt, amikor csak lehet, gyakorlatilag az együttélés minden velejáróját tapasztaltuk már. Bármi baj esetén a párom lenne az első akit hívnék, és ezzel ő is így van. Mindent megbeszélünk, nem valagászódunk, de minden kis történést megosztunk egymással. Ünnepeket együtt töltjük. A párom anyukája szerint ez túlzás, még olyan is volt, hogy gyakorlatilag "leidegenezett". Van ismerősönk, aki szerint kár így lekomolyodni ilyen fiatalon.

Én azt nem tudom megérteni, aki nem ilyen a párjával. Akik nem tudnak kommunikálni, akik állandóan osztozkodnak. Miért baj, ha mi nem vagyunk az "átlag"? Miért piszkálnak emiatt?


2012. ápr. 16. 20:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
34%
Mert a túl korai elköteleződés sokszor megbosszulja magát. Nem mindig és mindenkinél, de gyakran. Ők egyszerűen csak realisták.
2012. ápr. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%
Gonoszak. Ti boldogok és elégettek vagytok egymással, erre irigyek egy csomóan.
2012. ápr. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

értem is és nem is. van akinél ha korán elkötelezed magad akkor pár év mulva rájössz hogy nem éltél és hirtelen kalitkába érzed magad és kifordulsz önmagadbol,elmész bulizni szorakozni miközben a férjed pasid nem érti mi lett veled.

a másik fele az aki sose volt nagy bulis és szabadságmániás azoknál müködhet a dolog. ti erre vágytok és ez tök normélis ha ez nektek jo. miért mit kéne? szétpiálni az agyatokat és asztalon táncolni miniszoknyában? nem is értem...oké hogy a mai világban már késö érik mindenki de vannak kivételek. anyám korosztálya 20 évesen házas volt.miért ne lehetne ma is olyan ember akinek ez a felfogása?

ahelyett hogy örülnének hogy találtál egy normális pasit aki nem használ ki, nem csak dugni kellesz és nem drogozza szét az agyát...

2012. ápr. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne törődj vele, mi ilyenkor már házasok voltunk, pont így gondolkodtunk. Az ünnepeket is együtt töltöttük, mondjuk neki a család eléggé semmilyen volt, szóval örült, hogy velem családot tudott teremteni.
2012. ápr. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%

Nálunk is így van de mi már együtt is élünk. 21/n

És ne halgass másokra!

2012. ápr. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
60%
Én is házas voltam már ilyenkor. El is váltam azóta.... Ilyen fiatalon még rengeteget változik az ember, sajnos mi is változtunk, csak nem egy irányba...
2012. ápr. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
76%
Egyszerűen irigyek, vagy annyira primitívek hogy nem képesek elfogadni a dolgokat. Nekünk is hányszor mondták, hogy korai, hülyeség, kiélés kell, csak mert 17 évesen összejöttünk, 19 évesen meg összeköltöztünk, mindig azzal jöttek majd megnézünk titeket 10 év múlva. Hát annyit üzennék így közeledve a május 7-hez(évforduló) 15 év után, hogy nya.ljátok ki!!! Nem kell velük törődni. Boldogok vagytok, nem az számít neked hogy karóról karóra járj, neki meg tudjuk miről mire hanem hogy találtatok egy olyan társat aki kiegészít és teljesen boldogok vagytok. Aki 30 éves koráig keresgél és 40 évesen szül annak ugyanannyi esélye van arra hogy egyedül öregszik meg mint annak aki fiatalon elkötelezi magát de nem jön be. Anyósoddal ne törődj, ha a párod 30 lenne is úgy tekintene a párjára mint egy idegen, hisz elveszik tőle az ő szent pici fiát...
2012. ápr. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 zokniszörny ***** válasza:

Figyelj, ne törődj ezzel. Csak rosszindulat, vészmadárkodás az ilyesmi. Nem korfüggő, hogy mikor találod meg az igazit, azt, akivel tökéletesen boldog lehetsz. Hány olyan van, hogy 35 évesen összejönnek, összeházasodnak mondjuk 2 év múlva, 10 év múlva meg szétmennek? Az ilyet nem lehet előre látni.

Én azt kívánom, légy nagyon boldog! Majd az idő meghozza a választ.

2012. ápr. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Bocsánat ,hogy idekommentálok. Én is így szeretnék élni 5 év múlva a barátommal! :) Senki nem vesz minket komolyan, csak mert 16 évesek vagyunk mind a ketten,pedig már félév eltelt. Még mindig csak kis hóbortként tekintenek ránk.:/ Én érzem,hogy ő az akit mindennél jobban szeretek, és nagyon hiányzik ha nincs velem!:( Eddig 2 barátommal úgy voltam,hogy ha együtt leszünk együtt leszünk, ha nem nem. Vele meg, ha arról hallok,hogy mi van ha nem leszünk együtt elkap a sírás,olyan nincs,hogy mi egymás nélkül! <3

Ne hagyd,hogy beleszóljanak. Irigyek mind! :)

Csak így tovább, és még egyszer bocsi!:)

2012. ápr. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Bocs, hogy eddig nem reagáltam, elment a netem.


21:28 ránk is hóbortként tekintettek sokáig, aztán már többet is látnak. Remélem kitartotok egymás mellett:) Sok boldogságot, és ne kérj bocsánatot.


Az igazi barátaink és akik közeliek értik mi van közöttünk. Persze mi is vitázunk néha, nem is erről van szó, arról van szó, hogy megtaláltuk egymást és boldogok vagyunk. Bulizósok sosem voltunk, persze azért néha egy-egy koncert belefér, de nem ez a fontos része az életünknek. Egyszerűen csak szeretjük egymást és ez elég nekünk, ha 22 évesek vagyunk, hát ennyi, magunknak már bizonyítottunk, más meg, hát majd nekik is vigyorgunk pár év múlva :)

2012. ápr. 16. 22:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!